Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hetes terhes vagyok, két...

8 hetes terhes vagyok, két gyermekem van már. Barátommal nagyon akartunk babát, neki nincs . Még nem lakunk együtt, de mindig megsért hogy biztos Ő az apa? Neki akartam örömet szerezni hogy apa lehessen. Apasági vizsgálatot kérhetek? 38 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha megszületett, akkor el lehet végeztetni. De nektek kell kifizetni a költségét, ami 79200 Ft+ ÁFA.


[link]

2009. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Hogy vállalhattál mégegy gyereket ilyen instabil bizonytalan kapcsolatra???Azért,hogy örömöt szerezz egy olyan pasinak,akivel még csak nem is éltek együtt nemhogy a felesége lennél,nem bízik benned sérteget...stb...Milyen egy kapcsolat ez?Ha magadra maradsz a 3 gyerekeddel fenn tudod tartani magatokat úgy,hogy nem szenvednek hiányt semmiben?Hát ezt kétlem,mert normális teljes családot amire a legnagyobb szükségük lenne nem tudsz biztosítani nekik.Hogy lehettél ennyire felelőtlen így,hogy már van 2 gyereked?

Nagyon buta nő lehetsz már ne is haragudj,ehhez csak gratulálni lehet!

Szegény szerencsétlen gyerekek.

2009. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

A babát mindenképpen tartsd meg, egy ember bunkó hozzáállása nem lehet ok a gyermeked halálára (gondolom, nem is jutott eszedbe elvetetni eddig.)

Van bármi körülmény, ami alapján ő elbizonytalanodhatott az apasága felől, mégha képzelt körülmény is?

2009. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Írod,hogy a barátoddal nagyon akartátok a babát, akkor most miért teszi fel ezeket a hülye kérdéseket? Okot adtál arra, hogy kétségbe vonhassa az apaságát? A barátodnak nincs gyereke, és felesége van? Csak azért kérdezem, mert nem laktok még együtt. Én a helyedben először kipróbáltam volna az együttélést, csak aztán vágtam volna bele egy új babavárásba. Próbáljátok megbeszélni ezt a helyzetet, mert ha ma kétségei vannak, akkor mi lesz a szülést követően! Állandóan figyelni fogja, hogy kire hasonlít? 38 évesen vállalni egy babát nagy felelősség, nem a korod miatt, hanem az esetleges egyedülállóság miatt. Tisztázzátok a kétkedés okát, és ne vállald, ha nem tudod meggyőzni.
2009. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésedre a választ az első író megírta..De milyen kapcsolat a tied,ha már a kezdetén kételkedik a pasas,hogy a gyerek nem biztos,hogy az övé?Nekem ha ezt mondaná a pasasom ,bizony vérig sértődnék,mert én úgy venném,hogy szimplán Qrvának tart,hogy nem tudom eldönteni ki az apa..

de hát erre mondják,hogy a szerelem vakká tesz...

2009. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, kérhetsz apasági vizsgálatot, de ez, mint írták, nagyon drága. És, ami még nagyobb baj, nem vagyok benne biztos, hogy megoldaná a kapcsolatotok problémáit. Ugyanis az igazi gond az, hogy NEM BÍZIK MEG BENNED a barátod. Én mint nő nagyon sértőnek tartanám, ha a barátom kétségbe vonná az apaságát, azaz azt feltételezné, hogy én mellette más férfiakkal is keféltem. Talán magából indul ki? Ő félrelépegetett más nőkkel? Kérdezd csak meg tőle! Biztos még meg is fog sértődni, hogy gyanúsítgatod. Utána megkérdezhetetd, hogy ő miért gyanúsítgat Téged.


A válaszok meg igen tanulságosak.

Gyermeket egyedül nevelő anya fúj, abortusz fúj, felelőtlen szex fúj, de ha nincs pasija, az is fúj, mindig a nőnek "fúj". Ajánlom figyelmetekbe ezt az írást.

[link]

2009. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

11.57-es írónak.Megpróbáltam megnyitni a linket amit ide raktál..Ez jött ki nekem:

Bejelentett támadó webhely!

A(z) spywareshop.info címen működő webhelyről bejelentés érkezett, hogy támadó webhely, ezért a biztonsági beállítások alapján a böngésző a hozzáférést nem engedélyezi.

Nahát aki megnyitja,és nincs megfelelő vírusa a gépén akkor cseszheti...



A támadó webhelyek megpróbálnak olyan programokat telepíteni, amelyek személyes adatokat lopnak el, a számítógépet mások megtámadására használják, vagy károsítják a rendszert.


Egyes támadó webhelyek szándékosan terjesztenek ártó szoftvereket, de sok olyan van, amelyet a tulajdonosa tudta vagy engedélye nélkül használnak ilyen célra.

2009. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Szokott ilyen kiírogatni, a probléma megoldása folyamatban, de valójában még senki nem kapott vírust. Szólok még egyszer az illetéskesnek.
2009. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Sok jót nem várnék ettől a kapcsolattól ha így indul. 3 gyerekkel egyedül nem lesz könnyű dolgod.
2009. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11,57-es,szerinted normálisan gondolkozik a kérdező,és nem felelőtlen marhára?

Ez a nőnek mindig fúj talán nem oktalan.Mert az csak egy dolog,hogy mindkét szülő felelős a gyerekért,de a NŐ esik teherbe,és általában Ő marad magára a gyerekekkel.Tehát akkor nem neki kellene jobban meggondolni mit tesz mikor mer gyereket vállalni?A pasi könnyen lelép,és könnyen kihúzhatja magát a felelősség alól,mert sajnos érdemben senki nem tudja kényszeríteni rá,hogy gondoskodjon a gyerekéről megfelelően ha nem akar.Se anyagi,sem más tekintetben,mert egy bírósági végzés csak egy dolog,de ha nem tudják behajtani akkor így járt anyuka.És hiába aljas szemét dolog ez,akkor is így van.De az sem normális ám,aki így akar "örömet szerezni"a párjának,(vagy magához kötni akarata ellenére ki tudja)hogy teherbe ejteti magát.Mert egy normális párkapcsolatban ahová gyereket tervez 2 felelős gondolkodású ember,Ők együtt laknak már pár éve,kiismerték egymást nagyjából,megteremtettek mindenféle feltételt a baba vállalásához,és nem utolsó sorban meg sem fordul senki fejében,hogy esetleg nem az apa az apa..stb...Főleg így meggondolandó,ha már másik gyerekek is vannak a kapcsolatba az egyik fél részéről.

Mert így esetleg magára fog maradni a 3 gyerekével ami nem lesz neki könnyű.Bocs,de én nem értem az ilyen nőket akik ennyire nem tudnak gondolkodni.Egy jó házasság is tönkre mehet,de így,hogy semmi szilárd alapja a kapcsolatuknak és gyereket szül....így csak azt lehet mondani,hogy nagyon de nagyon felelőtlen anyuka.

2009. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!