Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt laknak a szüleikke...

Akik együtt laknak a szüleikkel vagy a párjuk szüleivel, hogyan oldjátok meg, hogy ne menjetek egymás idegeire?

Figyelt kérdés
Mi most anyósomékkal lakunk együtt és mivel szüleimnél felújítás van, ők is többet vannak nálunk. Még márciusig kell így kihúznunk valahogy, de elég puskaporos a hangulat. Abban legalább egyetértés van, hogy mindenki minket "nevel" és leginkább én vagyok a villámhárító. Hasznos ötleteket várok, hogyan éljük túl ezt a néhány hónapot.
2011. nov. 15. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mi elköltöztünk. Sajnos erre nincs recept, minden ember más, de mindenki azt bántja, aki közel van hozzá. Nem jó az se, ha a végtelenségig tűrtök, az se jó, ha veszekedtek, de a legrosszabb gyomorideggel hazamenni és inkább túlórázni a munkahelyen.
2011. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hosszú távon nem túl nyerő ötlet együtt élni egyik fél szülőjével sem.
2011. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ideig óráig lehet csak bírni szerintem... Nagyfokú alkalmazkodóképesség és türelem kell hozzá!
2011. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt mindenki részéről nagy fokú alkalmazkodási készséget igényel. Mi is együtt lakunk anyósékkal, de nekünk komolyabb problémánk nem nagyon volt. Lefektettük az elején a szabályokat, és ahhoz tartja magát mindenki. Így nincs sok súrlódás.
2011. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy az előző válaszolók mondták , hosszú távra nem jó megoldás főleg akkor rossz ha gyerek is van mert az anyós mindent jobban tud hogy hogyan kell nevelni , hogyan kell fogni ...stb
2011. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!