Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted miért vett nekem...

Szerinted miért vett nekem ilyeneket az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja néhány havonta jár nyaralni. Mindig kaptam tőle valami apróságot eddig (csokit, bögrét, tollat, ezüst ékszert), de legutóbb egy egész szettet hozott, amelyben sampon, tusfürdő, testápoló és fürdősó van. Ráadásul rákerestem ezekre a termékekre a neten, és meglepődve látom, hogy ez egy ismert márka, s a csomag körülbelül 20 ezer Forint lehetett. Amúgy ilyen tusfürdő-féléket nem azoknak szoktak venni, akik büdösek, hogy így célozzanak rá? Most tényleg ennyire kedvel már engem vagy csak arra gondolt foglalkozzak többet a külsőmmel?
2013. febr. 1. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is kedves és figyelmes volt Veled,szerintem most is csak kedveskedni akart.Örülni kell neki,és megbecsülni.
2013. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Örülök neki, csak olyan fura.

Egyébként az anyósok nem bunkók szoktak lenni? Vagy ő is az lesz később?

2013. febr. 1. 23:14
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy csak kedveskedni szeretne. Ha ilyen sűrűn jár nyaralni, neki az a húszezer nem egy nagy összeg.

Ha mindennap tusolsz, meg a ruháidat is mosod, nem kell aggódnod, hogy büdös vagy. :D

2013. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

persze, mindenki csak a rossz anyósokról ír, akié meg jó, az nem panaszkodik, így olyat nem is láthatsz.

Amúgy mi is gyakran veszünk, mert ez hasznos dolog, nem csak a polcra kirakható giccs


Szerintem csak jó szándékból, ajándéknak vette, nem kell ezen megsértődni... :)

2013. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha így állsz hozzá, ő is az lesz később.
2013. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Anno a kolléganőmmel megegyeztünk, ha esetleg valamit érzünk a másikon - pl. hagymaszag, nem kell ahhoz izzadtnak lenned -, vagy látunk (csipás szem, orrváladék, lyukas harisnya, elszakadt valami, leesett gomb), akkor szólunk, és NINCS HARAG!


Egyszer beszélgess el vele, és hasonlóan mondd el neki ezt.

2013. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tesómnak, unokatesóknak általában ilyesmiket veszek meg nálunk elég elterjedt. Nincs ötlet, hát legyen valami olyan, amit feltud használni. És ki ne fürdene? :D Én is karácsonyra kaptam vagy 3 tusfürdőt 2 sampont meg parfümöt mégse azért mert büdös vagyok ez nálunk elterjed
2013. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem is elsőre az jutott eszembe, hogy tök kedves tőle, meg minden, csak a legjobb barátnőm kezdte el mondani ezt a "tusfürdőt célzás jelleggel szoktak venni"-dolgot, mi van, ha nem kedvel... Hát igen, mi csajok annyit tudunk kombinálni. :D
2013. febr. 1. 23:37
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kombinálsz, hanem nem gondolkodsz. A barátnőd ostoba mondatát készpénznek vetted.


Mellesleg ha büdös lennél, a barátnőd nem szólna, hogy az vagy? Tehát már rég tudnál róla.


Aki meg büdös, annak nem veszek ilyen drágán cuccot. És nem fürdősót.

2013. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég hülye felfogás ez az "azért kapok tusfürdőt mert büdös vagyok". Biztos egy olyan talált ki, aki tényleg a büdössége miatt kapott. Parfümöt is szoktak ajándékozni, azért meg senki sem haragszik.

Az emberek azért vesznek tusfürdőt, mert tetszik nekik az illata, gondolják mások is hadd élvezzék, vagy hadd fürödjön most más illattal, hadd próbáljon ki valami újat, esetleg drágábbat.

Csak kedvel, ennyi. Lehet hogy másoknak tipikus anyósuk van, de ez nem általános, örülj hogy a tied ilyen kedves.

2013. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!