Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáljak, meg engedjem h...

Mit reagáljak, meg engedjem h találkozzanak? Annyira abszurdnak érzem a helyzetet.

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves lányom,az apjával 6 éve váltunk el. Az exemnek volt egy barátnője vele csalt meg és éltek együtt 6 hónappal ezelöttig. A csaj kirakta a volt férjemet,mert őt is megcsalta. Most megkért ez a csaj h hadd találkozhasson a lányommal,mivel kedveli és a szivéhez nőtt az évek alatt.

A lányom birja őt amugy. De eléggé abszurdnak érzem a helyzetet.


2013. febr. 2. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát...érdekes. De elképzelhető, hogy a szívéhez nőtt, hiszen gondolom ő főzött rá, foglalkozott vele, ellátta a gyereket, amíg náluk volt. Szerintem nincs semmi kivetnivaló abban, hogy szeretné tartani a kapcsolatot, de igazad van, egy kicsit tényleg abszurd helyzet. Attól függ, hogy milyen a np, te egyébként jóban vagy vele? Ha nem viharos a kapcsolatotok, miért ne?
2013. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A csaj, ha nem tudta, hogy van a párodnak felesége, akkor akár jó ember is lehet. Ha tudta, hogy házas emberrel fekszik ágyba, akkor no comment.


Szóval ha az előbbi eset áll fenn, én megengedném, hogy találkozzanak.

2013. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudta h házas volt a férjem annak idején. Nekem olyan semmilyen a kapcsolatom vele,eleinte utáltam de az évek alatt elfogadtam h van.
2013. febr. 2. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor más megvilágítás. Számomra az ilyen emberek nem mennek emberszámba.Semmiképp nem tudnék lefeküdni egy házas férfivel, nincs az a helyzet, nincs az a körülmény.


Ez esetben is lehet, hogy a kislánnyal kedves, de az elveim akadályoznák a kapcsolatfelvételt. Mondjuk, előbb utóbb, ha tartani akarják a kapcsolatot tudják majd, és akkor inkább a tudtommal, mint anélkül. Nehéz.

2013. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen a kislányod véleménye a csajról? Szeret vele lenni? Ha igen, akkor azt hiszem megengedném...de csak a gyerek miatt!!!
2013. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebben az esetben nem a saját érzéseim számítanának. Ha a gyerek szereti őt, miért ne találkozzon vele. Ő ebben a helyzetben teljesen vétlen, semmiről sem tehet. Ne nehezítsd meg a dolgát még jobban, eddig is elég sok minden zajlott a feje felett.
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elvaltak a szüleim, igaz mas miatt!

Aztan anyunak lett egy uj baratja akivel közel 10 evig együtt voltak. Vegülis azert mentek szet, mert a pasi kiment külföldre dolgozni, de nem volt az a "köpködös-egymas anyukajat emlegetös" szakitasuk! Mi tesommal a mai napig tartjuk a kapcsolatot a pasival, nagyon megszerettük. 16 eves voltam amikor Ök szetmentek, aztan en mondtam anyunak, hogy talalkozni akarok vele, mert azert csak az eletem resze volt közel 10 evig, anya belement, elfogadta.

Szoval szerintem kerdezd meg a lanyodat, hogy Ö akar-e talalkozni vele. A gyerek döntsön es nem kell ebböl feltetlenül rendszert csinalni, lehet, hogy 1-2-3 talalkozas utan a gyerek azt fogja mondani, hogy nem kivancsi ra. Persze csak ugy talalkozzanak, hogy te is ott vagy es amikor menni akar a gyerek abban a pillanatban lepjetek le!

2013. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kérdeztem lányomtol h akarna e vele találkozni,azt mondta h már nincsenek együtt apával. Mondtam tudom,de ha szeretne vele találkozni,akkor találkozhatnak. Azt mondta neki mindegy.


Szerintem elutasitom a kérést,nem ugy tünik mintha a gyerek annyira akarna találkozni vele

2013. febr. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!