Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves lány elhív egy 40...

Egy 18 éves lány elhív egy 40 éves pasit hogy találkozzanak akkor a pasi miért nem megy el?

Figyelt kérdés

Mi már több mint 4 éve levelezünk egy cseten és még nem láttuk egymást, fényképen sem sehogy. Szerintetek mi lehet az oka?

Én nagyon szeretném megismerni, ennyire nem kíváncsi rám?

Megkedveltem és szerintem Ő is, mert akkor nem beszélne velem.

Köszi


2011. aug. 12. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát,chaten mindenki azt mond, amit akar. A helyedben nem is mernék így találkozni senkivel.

Fénykép nélkül meg aztán főleg.

2011. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem olyan amilyennek elmondta magát, és fél a találkozástól.
2011. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy családja van, csak neked nem vallotta be.
2011. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Most arra gondolok hogy az én férjem 40 éves és ha egy kis 18 évessel cseverészne jól seggbe rúgnám.Mit akar tőled? egyedül van és kellesz neki egy órácskára.Nem hiszem ,hogy egy 40 éves valamit is akarhat azonkívűl egy kislánytól. Már bocsi.
2011. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
48%
Valoszinu hogy hazudgalt neked es ezert fel a talalkozastol,vagy lehet tenyleg csalados ember,de szerintem nem a kor miatt lehet,mert az a szerelemben nem igazan szamit$
2011. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha 4 eve levelezel vele akkor 14 voltal amikor levelezni kezdtel egy 36 eves ferfival.

hmm talan megsem pedo:)

2011. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van az előzőnek, a párom 38, de eszébe nem jutna, még ha én nem lennék, akkor se egy 14 éves lánnyal levelezni, mit akarhatott tőled, miről beszélgettetek,szerintem valami beteg ember lehet, főleg 4 évig így levelezni, hogy még csak nem is láttátok egymást, most meg találkozni se akar.
2011. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:46


Ott a pont a számból vetted ki a szót...

2011. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

Normális ember nem feXik le a gyerekével(vagy lehetséges gyerekével) azonos korúakkal!!!Ha mégis?Akkor nagy baj van!Mégpedig sok szempontból!!!Jogilag,erkölcsileg. stb!

("hazudgál"te roma vagy mi?Nem gáz!csak árulkodik a nyelvhasználatod bocsi!Egyébként sok roma barátom van!Nem vagyok rasszista!)

2011. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj kislány!

Hagyd Őt békén!Oka van,ha nincs profil képe és hiába a 4év,akkor sem akar semmit!Keress magadhoz illőt!Korban!Egy 40es pasinak már családja,egzisztenciája van,vagy így vagy úgy!Soha nem fogja eldobni 1 chates beszélgetés miatt,legyen az bármilyen hosszú!kaparássz a saját korosztályodban!Úgysem tartana sokáig a kapcsolatotok!Ha lenne eszed,nem is firtatnád ezt a kérdést!Hiszen annyira logikus!!!

2011. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!