Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem telefonjába szerelmes...

Férjem telefonjába szerelmes sms? Írta senki, lényegtelen, nem is tudja? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Férjem telefonjában kb. 2 hónapja találtam egy szerelmes sms-t, hogy milyen jó a bőre, finom a csókja, stb... Akkor azt mondta, hogy tévesen küldték neki.

Most ugyanaz küldött neki sms-t és megkérdezte, hogy mi volt a tárgyalásán és közölte vele, hogy jelentkezzen, mert izgul érte.

Napok óta hívnám, de nem veszi fel a hölgy.

Számon kértem a férjemet és azt mondta, hogy nincs senkije rajtunk kívül és igazából nem válaszolt arra, hogy ki írta (senki, lényegtelen, nem is tudja), hanem mi jogon nézem meg a telefonját?

Tudom, hogy az én sms-eimet is törölni szokta.

Csak nyár óta furcsa és azért néztem meg pár alkalommal a telefonját.

Ti mit tennétek???



2013. febr. 2. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Én elválnék. Menjen ahhoz akit csókolgat!
2013. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem nézném, hogy ki írta, nem érdekelne, összepakolnám a legfontosabb cuccaimat egy szatyorba, és sürgősen elköltöznék onnan. Ha tied a lakás,akkor a te helyedben én megmondanám a férjednek, hogy kap 1 hetet, hogy összepakolja a cuccait, hívasson egy kamiont/egy teherautót vagy egy mikrobuszt, vagy bánom is én,mekkora járművet, és elhurculkodjon...


Én elhagynám...

2013. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Keresd ki az interneten a telefonszám tulajdonosát, vagy kérdezd meg a szolgáltatót. Ha szerencséd van, akkor megtalálod egy közösségi oldalon a nőt.
2013. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
egyértelmű,hogy van valakije,és én jelezném neki,hogy ne nézzen hülyének!!
2013. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Én lehet egyszer titokban (amikor alszik a párom)felhivnám a telefonjáról azt a számot... Megvárnám hogy veszi fel az illető a telefont..
2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Persze, 2 -szer küldték félre, a 2. alkalommal meg pont tárgyalása volt neki is, mint akinek elvileg félreküldték...

ennyire ne legyél hülye.

2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha alapból nem vagy egy telefonnézegetős fajta, akkor higgy a megérzésednek. Egyszer még lehet véletlen...kétszer már...na. Kérdés, hogy akarsz-e tisztán látni...ha igen, akkor járj utána, ha nem akkor meg ne nézegesd.


Ha nyár óta fura..há igen, talán takargat valamit.. És egyébként milyen állapotban van a kapcsolatotok most és milyen volt nyár előtt?


Milyen számról hívod a nőt, kijelzi a számát neki?

2013. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél egy új sim kártyát és a férjed nevében küldj neki üziket.Pl: nem tudtam jelentkezni,gyanus lettem a feleségemnek,de nagyon várom,hogy lássalak,érezzelek.A régi számomra ne írj,mert figyelteti az asszony.Délután hívlak,mert hiányzol és megőrűlök érted.Addig izgass fel,mit teszel velem ha a karjaimban leszel?! Ilyesmit! Evvel csőbe húzod mindkettőt! :D Csak utána nehogy idegrohamot kapj! :D
2013. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

A férjed telefonjáról küldj neki valami ilyet:

Jó volt veled, de a családomat választom! Ennyi volt kedvesem.


Aztán töröld ki az sms-t, és várd a férjed másnapi reakcióját!

2013. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Utolsónak, ez mekkora ötlet...ha ilyet tettem volna, válásnál, nem én vittem volna el a belhét, mert a volt férjem mindent rám kent.
2013. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!