Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanár vagyok. Belém miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár vagyok. Belém miért nem szerelmes senki?

Figyelt kérdés
Illetve csak voltam, mert már a kevés fizu miatt más munkám van. De látom, hogy minden második kérdésben valaki a tanárába szerelmes. Belém miért nem szerelmes senki?
2012. dec. 18. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd,nem kell sietni.

Pasi vagy lány vagy?

Menjél szórakozni,élvezd az életet,nem kell kapkodni ismerkedj flörtölj vagy csak éljél egyszerűen.

2012. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sokszor ez csak plátói szerelem, én is 3 évig voltam szerelmes a tanáromban, soha nem tudta meg.
2012. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert ronda vagy...ennyi.Azért mert tanár vagy az nem jelenti azt hogy a félosztály beléd lesz szerelmes.Ahhoz kellenek külső és balső olyan tulajdonságok is..
2012. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan mindenkinek egyest adtál ötöst kelet volna adnod oszt mindenki szeretet volna:DD
2012. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gabriell88 ***** válasza:
vagy csak nem tudsz róla :D
2012. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:
100%
Mert rossz tanár voltál akit megutáltak a diákok és ezért elterjesztették bosszúból rólad h pedofil vagy és h milyen gonosz vagy és meglett az emberek véleménye.
2012. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pedofil istenem röhögö görcsöt kaptam :DD amúgy én is, szeretem a tanárnénit egy párszor meg is csináltam és folyton ötösöket kaptam tőle a kis édes!!:D
2012. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szakmába szerelmesek ezek az álmodozó kis vakarcsok ,hanem abba,hogy jó maca/jóképű ürge aki oktat, és ez megfogja őket, jobban mint a dögunalmas matek vagy fizika.

Én ha tanár lennék, nem biztos hogy pont arról váagykoznék, hogy a zigótáim közül találjak párt magamnak. TAlán hozzám korban jobban illő személyt keresnék!

2012. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy beléd nem volt szerelmes egy diákod sem?

Lehet, hogy csak félénk típus volt és nem merte neked bevallani. Igazából szerintem az emberek az ilyen eseteknek tényleg csak kis részéről tudnak ... a legtöbben titkolják az ilyet!

2012. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy rühellem az olyat, amikor valaki azzal az indkolással jön, hogy mert ronda vagy. Most komolyan, ennyire os.oba ember lehet az, aki ilyet ír? Nincs ronda ember, mert mindenki tetszik valakinek, de épp elég az is, ha már magával elégedett. Erőltessétek meg magatokat jobban ezzel a mert ronda vagy szöveggel!


Nem tudni kérdező, hogy miért van, lehet még nem jött el ez a szerencséd. De ne fájdalommal gondolj erre, mert akkor valószínű, hogy ennek megfelelő helyzetekben találod magad, hanem egy derűs elfogadás legyen benned. Amúgy még ha nem is abban dolgozol most, különórákat csak tudnál adni, ott meg már nagyobb eséllyel jöhetsz össze a tanítványoddal! Sok sikert! :)


F24

2012. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!