Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg türelmetlen lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg türelmetlen lennék azért mert fél éve szeretnék már szerelmes lenni de még mindig nincs senki a láthatáron se? :/17/l

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom megmondani. Épp kisebb szerelmi bánatom van, szóval eddig én még csak a rossz oldalát tapasztaltam...
2012. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem vagy az..várj türelemmel.csak előkerül valaki :)

F19

2012. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem úgy van, hogy szeretnék szerelmes lenni és akkor majd szerelmes is leszek.

A szerelem jön. Csal legyél ott, ahol várható. Légy társaságba, szórakozz, ismerkedj és egyszer csak kopogtat. Lehet, hogy nem is veszed mindjárt észre, hogy megjött, de ha megjött, már nem is tudsz szabadulni tőle. Nyugi kislány , megjön.

2012. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el neked még jó. Én életemben kétszer voltam csak szerelmes, az elsővel össze is jött, de a második miatt csak szenvedek, mert tudom hogy esélytelen. Ilyenkor kívánom, hogy bár csak aszexuális lennék, mert ez így szörnyű.
2012. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:24 barátnődnek is azt szoktad mondani hogy "majd megjön"(vagy nem)?:D:D
2012. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne akatj szerelmes lenni! Komolyan mondom, ez a legjobb amit tehetsz.
2012. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy ne akarjon szerelmes lenni. Ezt meg kell tapasztalni és a csalódás elválaszthatatlan tőle, igen, valóban így van. De ha okosan kezeled, akkor a javadra fordíthatod, nagyon sokat tanulhatsz belőle magadról, a másik nemről, a kapcsolatokról. Egyébként a szerelem sose olyankor jön, amikor akarod, egyszerűen csak jön, a semmiből, amikor nem is várnád.
2012. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!