Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált asszony vagyok a...

Elvált asszony vagyok a gyermekem szeretne telefonon beszélni a volt férjemmel, sms-t is irt neki és kinyomja a telefont rá, mit tehetek?

Figyelt kérdés
a lány 11 éves. most elvan keseredve
2013. febr. 3. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 11 éves gyerekkel már rég le kellett volna ülnöd, és nem vele sms-eztetni. Most kitetted a gyerekedet egy traumának.
2013. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen a mi apánk is. Fel sem lehet hívni, sms-re sosem válaszol. A húgomat (12 éves) annyira bírja felhívni, hogy most akkor jössz hétvégén vagy nem. Ha nem megy az sem baj neki, ha megy, akkor meg nem foglalkoznak vele. Tök sajnálom szegényt, mert úgy szeretne az apukájával lenni, de állandóan lerázzák. Az öcsémmel mi már nem nagyon megyünk, én jelenleg nem is beszélek vele. Majd, ha egy kicsit fontosabbak leszünk neki...
2013. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!