Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem lakok az anyukámmal,...

Én nem lakok az anyukámmal, már vagy 6 éve idáig mindig jártam hozzá kéthetente, de most hetek óta nem is jelentkezik, nemtudom elérni telefonon küldtem már neki száz üzenetet és semmi. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Apukám szerint nem kell aggódnom mert biztos lemerült a telója vagy vett másikat vagy csak lement a pénz a telójáról de én ngyon aggódom miatta ilyet még sose csinált.

2012. dec. 25. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem mesz el hozza es nezed meg, mi van vele?
2012. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Erre már énis gondoltam, csak az a baj, hogy nagyon messze lakik tőlem
2012. dec. 25. 18:26
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha ez VELEM történne, én annyira izgulnék, hogy gyalog, mezítláb is elindulnék.
2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is úton lennék már rég. Esetleg addig is, a környékén nem ismersz valakit, akit fel tudnál hívni, hogy menjen át hozzá?
2012. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz elmenni hozzá, miért nem hívsz fel valakit aki ott lakik ahol anyukád? Nincs barátja, ismerőse, munkatársa?

Ha faluban lakik, hívd fel a polgármesteri hivatalt (a két ünnep között kell ügyeletet tartaniuk), ők utána tudnak nézni, hogy mi van vele.

2012. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát a nagybátyám tartja vele a kapcsolatot és őt kérdeztem már de azt mondta hogy ő se tudja mivan anyával. A nagymamáékkal meg nem tartja a kapcsolatot, úgyhogy nincs senki akik meg az ő környékén laknak nem ismerek senkit
2012. dec. 25. 18:32
 7/20 A kérdező kommentje:
a barátait meg nem nagyon ismerem a munkatársait meg mégannyira se de köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2012. dec. 25. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Felnyálaznám a telefonkönyvet, és ismeretlenűl is addig hívnék valakit, amíg nem tudok választ..Ha kell, 100 embert.

Vagy elindulnék gyalog, mezítlább, bárhogy.

Olyan nincs, hogy valakit ennyire ne keressen senki, hetek óta nem tudsz róla. egy nap után a sziklákat megmozgatnám, ha az anyámról, gyerekeimről nem tudnék semmit.

2012. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha törtent volna valami,mar ertesitettek volna,ha korhazba is men,elkerik a közeli csalad telefonszamjat.En telefonalnak az ottani rendörsegnek,lehet kimennenek es megtudnad mi van(bar külföldön igy van).
2012. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha leirnad hol lakik melyik varosban,faluban anyukad,lehet itt is van valaki aki odavalo,biztos tudna segiteni,egy telefonszamot,pl. a szomszedet kikeresni,de ezt te is tudod.
2012. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!