Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a gyermeketeket ügyeletre akarnátok vinni és megkérnétek a nagyszülőt, hogy vigyen el benneteket autóval, mire Ő inkább a taxit javasolná maga helyett?

Figyelt kérdés
Kislányomnak magas láza volt a nap folyamán, a hasa is megy, borzasztóan köhög, rendelés csak holnap lesz. Itt borzasztóan fúj a szél, esik az eső, nem akartam gyalog neki vágni az ügyeletnek. Megkértem hát a nagymamáját (vagyis a férjem kérte meg) aki 5 percre lakik, hogy vigyen el bennünket. Ő annyit mondott, hogy nincs otthon az autója (10 percre volt a lakhelyétől) Ő inkább kifizeti a taxit csak ne kelljen érte lemennie. Nekem ez rosszul esett nagyon. Vagy csak túlreagálom? A férjem sem örült neki...
2013. febr. 3. 19:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem attól függ, milyen amúgy a kapcsolat, a hozzáállás.

Ha amúgy jó, akkor neki is lehet rossz napja, lehet rosszul, ihatott esetleg, stb.

Ha amúgy is vannak gondok, akkor rosszul esne.

2013. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Fiatal szülők vagyunk, sajnos nagy problémánk, hogy nem sok mindenben támogatnak bennünket, így igen kicsit rosszul esett. Egyébként Őt kifejezetten szeretem, csak az esett rosszul, hogy amúgy is sétált lent és egyszerűen nem volt kedve lemenni az autóért...
2013. febr. 3. 19:23
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

10 perc amíg elmegy érte, talán még fel is kellett volna öltöznie hozzá, majd 10 vissza hozzátok, lehet, hogy arra gondolt, hogy előbb beérnétek az ügyeletre, ha taxival mennétek

szerintem nem lerázni akart, hiszen akkor nem ajánlaja fel ,hogy kifizeti a taxit

2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sötétben, esőben nem érzi úgy, hogy biztonságosan tudna vezetni?
2013. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ hány éves.. Nekem pl eszembe se jutna, hogy rossz időben az idős szüleimet megkérjem, hogy vezessenek, ha pedig nincs más megoldás és még fizetné is a taxit igazán hálás lennék.. Inkább, mint, hogy este esőben szélben, öregen vezessen..
2013. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mondott egy olyat a férjemnek amikor azt mondta, hogy köszönjük de nem kell taxira pazarolni a pénzt, hogy ne csináljuk ezt vele mert így rákényszerítjük, hogy lesétáljon az autóért...Nem tudom de szerintem ez szimpla kedvtelenség...:(
2013. febr. 3. 19:26
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy úgy volt vele, hogy hamarabb odaér a taxi, mint hogy ő vissza tudná kérni az autót, esetleg ivott valami alkoholfélét, vagy ő sem volt jól, csak nem akart még ezzel is idegesíteni titeket. Ha amúgy jó a kapcsolat és segít titeket, nem biztos, hogy rosszindulatból csinálta.
2013. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem idős, 60 körül van még dolgozik, nap mint nap vezet...
2013. febr. 3. 19:26
 9/31 A kérdező kommentje:
Sosem iszik. :)
2013. febr. 3. 19:27
 10/31 A kérdező kommentje:
Végülis lehet, hogy igazatok van, csak kicsit rosszul esett. Én fordított esetben nem gondolkodnék, csak ezért...
2013. febr. 3. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!