Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vőlegényem barátja egyben a...

Vőlegényem barátja egyben a legjobb bnőm párja, e nem bírom elviselni, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugy érzem megpróbálja ellenem hangolni, bármit mondok az életünkről mindig cáfolja az én álláspontjaimat csakhogy neki legyen igaza, érzem h nem szereti a társaságom, mint ahogy én sem az övét4 esbe nem igazán tudunk programot szervezni... ha iszik akkor persze még erősebbek a beszólásai megjegyzései. gondolom csak mert nem olyan életet élünk mint ő ( buli, pia,állandóan egyedül hagyja a bnőmet) azt hiszi lekorlátozom a párom,pedig nem csak neki nem az a fontos h reggel 10 től igyon... egyszer már összevesztek miattam, mert ő részegen csúnyán beszélt velem ilyenek... 1 év múlva nemrég békülek ki! de nekem ez sok! mit tennétek?
2013. febr. 4. 11:43
 1/3 anonim válasza:
Mindenképpen beszéd meg a dolgot, először ezzel a férfival. Mond meg, hogy változtasson azon, ahogy beszél veled. Ha ez nem segít, akkor a pároddal és a barátnőddel is beszéld meg mindenképpen a dolgot. Fontos, hogy ugyanakkor te se próbáld ellene hangolni a vőlegény és a barátnőd, hisz gondolom nem akarsz lesüllyedni az ő szintjére. Ha semmi sem megy, emelkedj felül a dolgokon. tudom, hogy nehéz, de ne foglalkozz vele. a piálásról úgysem tudod leszoktatni, arra ne is pazarold az idődet.
2013. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm összejött a párom legjobb barátjával.Egy darabig nem is volt gond,aztán kezdődtek a problémák mert a párom ki nem állhatta a barátnőmet.Sokat voltunk négyesben a párom meg tűrt,megpróbált alkalmazkodni.Végülis szétmaradtunk,és már enm vagyunk barátok de nem a párom miatt,másként alakult.
2013. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A párommal 1 éve vagyunk együtt, előtte szingli voltam pár hónapig, és elég sokat buliztam, a hétvégéim sokszor teltek azzal, hogy a barátnőkkel buliztunk, eljártunk ide-oda. Miután összejöttem a párommal, természetesen nem az volt a legfontosabb, hogy mikor megyünk bulizni a csajokkal, nem jártam/járok már el úgy. A legjobb barátnőm persze ezt zokon vette/veszi, és úgy gondolja, hogy biztosan a párom miatt nem megyek, h nem enged, meg, hogy biztosan ő beszéli tele a fejem. Nem képes felfogni, hogy már másról szól az életem mint azelőtt, és nem az a legfőbb témám, hogy melyik pasi hajtott rám a hétvégén, és kivel mentem haza...

Szóval nem kedveli a párom, és a párom sem őt, mert érzi, hogy ellene beszél a barátnőm, még ha nem is direktbe, de a célozgatásaival, és a rosszindulatú megjegyzéseivel. Az elején még működött, hogy közös program a barátokkal, de ahogyan jobban megismerték egymást, egyre jobban kiütközött, hogy unszimpatikusak egymásnak. Így nem találkoznak már annyit, 2-3 havonta 1x van olyan, hogy találkoznak és beülünk együtt valahova. Akkor normálisak egymással, és ezek az egyszeri alkalmak épp elegek is.

Megbeszéltem a párommal és a barátnőmmel is, hogy nem akarom hallgatni a szapulásukat, a páromnak azt, hogy a barátnőm nem véletlenül a barátnőm, neki pedig azt, hogy nem véletlenül a páromat választottam magam mellé, és elmagyaráztam azt is, hogy hol tartok az életemben, miért nem járok el annyit.


Szerintem próbáld meg leredukálni a találkozásokat, nem muszáj mindig mindenhova négyesben menni, mert előbb-utóbb a barátság rovására fog menni a dolog, a pároddal pedig több vitád is lehet. Beszéld meg a pároddal, hogy ő nyugodtan találkozzon vele, de nem kell mindig úgy, hogy te is ott legyél, vagy ti addig külön találkoztok máshol a barátnőddel. Négyesben pedig akkor, ha nagyon "muszáj." Sajnos ennél jobb ötletem nincs, nekem bevált..

2013. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!