Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a közös kasszáró...

Mit gondoltok a közös kasszáról akkor, ha a vőlegényem 75 ezret keres, én meg 300 ezret?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 12:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Ezt neked kell eldöntened. Az én véleményem az, hogy ami az enyém az az övé is, így nem is gondolkoznék rajta egy percig sem. Persze a nagyobb kiadásokat megbeszélném vele, akár ő vásárol, akár én.
2013. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%

Közös élet - közös pénzügyek.

Számoljátok ki, mennyi a rezsi, a kaja és az egyéb kiadások és osszátok el kétfelé. Vagy mindenki annyit adjon bele, amennyit tud.

Nálunk volt hasonló. Ő beleadott hatvanat, én százat. Amikor én voltam munka nélkül, ő tartott el teljesen.

2013. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%

Nem jól teszed, ha erről másokat kérdezel.

Igazából fel sem kellene merülnie a kérdésnek!

2013. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
61%

osztom az első válaszadó véleményét..ha én keresnék többet, akkor is közös lenne...be a számlára....ami enyém, az az övé is és fordítva...igy is minden költséget megbeszélünk...ha én keresnék többet, akkor is maradna minden igy...

24L

2013. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Közös élet-közös kassza.

Ha te már most felemlegeted hogy te ennyit ő annyit keres akkor nem hiszem hogy érdemes lenne nektek ilyen témával foglalkozni.

Soha nem tudhatod mit hoz a jövő.. Lehet hogy egyszer a párod keres egy kisebb vagyont te meg semmit..

2013. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Nektek kell eldönteni. Nekem furcsa, ha valakik együtt élnek és nem közös a kassza. Tök mindegy, hogy ki mennyit keres, azt a közös háztartás és a közös élet viszi el. Nálunk sosem volt ebből kérdés. Minden kiadást megbeszélünk, közösen vásárolunk.
2013. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk minden a közösbe megy, nem nézzük, ki mennyit tesz bele. Minden kiadást megbeszélünk, még soha semmi nézeteltérés nem volt emiatt.

De ezt neked/nektek kell éreznetek, hogy mindkettőtöknek jó lenne-e ez így, biztos nem lenne-e a későbbiekben vita a pénz miatt.

2013. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
80%
De ha Te keresnél minimálbért, és a vőlegényed a 300 ezret, akkor ez nem is lenne kérdés ugye???
2013. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

a házasság pillanatától közös kasszán lennénk, hiszen nekem is érdekem h mi ketten haladjunk előre és ehhez kell h őt boldoggá tudjam tenni. Nem lenne enyém-tiéd. Ha összeházasodtok közösek a céljaitok, nem mindegy h kinek mennyit ad a munkahelye? már csak azért sem értem, mert nem feltétlen dolgozik kevesebbet csak éppen nem olyan mázlista h olyan szakma érdekli amit megfizetnek. Mindketten ledolgozzátok pl a heti 40 órát akkor nem feltétlen a te érdemed h neked többet adnak érte.

nem garasoskodnék a szerelmemmel, hisz közös jövő a cél

2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
61%
Ha igazán szeretnéd, nem tetted volna fel a kérdést.
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!