Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelő lesz vasárnap, mit...

Keresztelő lesz vasárnap, mit illik vinni vagy nem kell vinni semmit egy 3hós babának? Mit vegyünk fel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tudom pénzt szoktak adni és ünneplő ruhába illik menni.
2009. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi amikor keresztelőre mentünk egy tortát vittünk és egy pár játékot a gyereknek. Van aki pénzt ad.
2009. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
En is megyek nemsokara, en meseskonyvet viszek a picinek es unneploben, vagy legalabbis elegansan oltozok fel:)
2009. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is most lesz a kisbabámnak,és örülnék ha valakitől kapna egy nevével hímzett törölközőt vagy plédet.
2009. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli rokon/testvér gyereke pl./akkor lehet szép kis aranyfülbevalót,kisruhát,ha nem annyira ,akkor ,ruha ,mesekönyv,játék.Felöltözni mindenképpen szépen öltözz!
2009. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!! És menyi ideig tart egy keresztelő???? Én még nem voltam.A fiam félórát sem bír ki nyugottan és nagyon eleven.14hós. Jóbb ha itthon hagyom a nagyinak arra az időre??
2009. szept. 4. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most volt. A férfiak öltönyben nyakkendővel, nők kosztümben vagy elegánsabb nyári ruhában. Szerintem a pénz elég ötlettelen béna ajándék, nem is szerettem volna ha azt adnak, de kaptak a gyerekek mesekönyvet, gyerekeknek való bibliát, meg plüss állatot, meg ilyesmiket egyéb kis játékokat. Kb 1 óra de nem baj ha mászkálsz a gyerekkel vagy esetleg sír vagy szaladgál ... Nincs ebben semmi rossz. Ha végképp szakad a cérna vaéamelyikőtök kiviszi sétálni a templomból.
2009. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!