Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába szeretem, nem tudok...

Hiába szeretem, nem tudok Neki megbocsátani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parom nagyon megbantott, és már 1 hete nem enyhül bennem a harag. Nem tudok neki megbocsátani, iszonyatosan tüske van bennem és nagyon nagy fájdalmat okozott. (nem megcsalásról van szó) Én nagyon szerelmes vagyok Belé, de ùgy érzem, ezt nem tudom Neki elnézni. Ilyenkor mi a teendő? Valaki volt hasonló helyzetben?

Furcsa ellentét,hogy szeretem mindennél jobban, de akárhogy akarom, nem tudok Hozzá kedves lenni és nem tudok megbocsátani.


L


2013. febr. 4. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért az sem mindegy, hogy mivel bántott meg...
2013. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Adj magadnak időt, majd meglátod, milyen irányban változnak az érzéseid.
2013. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valamivel csalódást okozott,mondjuk bizalmi témáról van szó,nincs ezen csodálkozni való.Valószínűleg a szereteted iránta ettől nem szűnt meg létezni,viszont kiábrándultál Belőle.Gondold át,tudnád-e még szerelemből szeretni,és úgy,ahogy eddig?Illetve hogy mégis mekkora fajsúllyal bír számodra az,amit elkövetett ellened.Ennek fényében dönts,továbblépsz-e a sérelmeiden,vagy nem adod fel a büszkeséged.
2013. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez történt másfél hete. 8 év együttélés után egy veszekedésnél egyszer csak megütött a párom, aki egyáltalán nem agresszív természetű. Úgy éreztem, hogy akármennyire is szeretem, megszakadt bennem valami, nem tudok már úgy nézni rá, mint előtte, egyszerűen nem tudok neki megbocsátani és hiába bánta meg és próbált velem kedves lenni, én csak sértő módon tudtam válaszolni rá. Nekünk az segített, hogy 1 hétre külön költöztünk. A szakítás egyelőre azért nem jöhetett szóba, mert van egy közös pici gyerekünk, akiért mindketten rajongunk. A külön költözés első 3 napja maga volt a pokol. A gyerek miatt próbáltam tartani magam, de nem nagyon sikerült. Olyan magányos és szomorú voltam, hogy szinte felemésztett ez az érzés. Aztán a párom a 4. napon randit kért tőlem és elvitt vacsorázni, ahol elkezdett dőlni belőle a szó. (Egyáltalán nem beszédes, sose beszél a problémáiról) A következő nap megint randira hívott, aztán megint. Szép lassan visszajöttek az érzések, újra a torkomban dobogott a szívem, ha megláttam, kezdtem megenyhülni. A hét végén újra együtt voltunk. Persze ez a mi történetünk volt és egyáltalán nem garancia arra a sok szép szó, hogy nem fog újra megtörténni. De tudom, hogy ugyanúgy éreztem akkor, mint most Te. Ha úgy gondolod, hogy van annyira publikus amit a párod tett, hogy leírd, akkor tedd meg, lehet, hogy jobban tudok/tudnak majd segíteni neked.
2013. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cipo3 válasza:
100%

Érdekes ez a pofon kérdés. Arra gondoltál már, hogy te hányszor tettél nagyobbat mint egy pofon. Az én feleségem ütött már meg nem egyszer, pedig csened kislány. Én még sosem. De szóval olyan késeket tud döfni a szívembe, hogy egy pofon semmi ahhoz képest, ha pofonvágnám egy ilyen szóért cserébe az semmi nem lenne ahhoz képest. Akkor most nagy dolog a pofon? NEM. De én nem ütöttem még meg!!


Csak hogy értsd 8 év házasság, ő 3 szor vágott pofon. El kellene válnom? Egy nő ezt tenné..pedig annyira lényegtelen. Ha én ütöm meg akkor persze mindenki felhördülne.


Értelem szerűen nem kék zöld verésről beszélünk rugdosással hanem egy tasliról. Mint a filmekben...


Nagyon túl van lihegve ez a "megütött dolog". Ismét megkérdezem, te mekkorát ütöttél rajta szóban, hogy ezt reagálta? Valszeg százszor nagyobbat. Ő mégis meg tudott bocsátani.

2013. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!