Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem, de úgy érzem nem tudnék megbocsátani neki? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Első komoly kapcsolatom, fél évig tartott, utána jöttek a veszekedések. Olyan dolgokat hallottam vissza a barátainktól, amik nagyon rosszul estek. (nem szeretném részletezni) ő bevallotta nagy nehezen hogy igen, azt ő mondta, persze kibúvókat keresett, amikor megmondtam hogy elegem van belőle és ne keressen, direkt a környékemen mászkált szinte mindennap más nővel s ez még egy lapáttal rátesz, de mint kiderült azért csinálta hogy bosszantson és fájjon nekem, és megbocsássak neki.. Imádom, ő mindenem, de úgy érzem nem tudom megbocsátani neki, így viszont őrlődöm. Mit tegyek? Nem találkoztunk már 2 hónapja, egyre rosszabb érzés, főleg hogy valahonnan mindig hallat magáról.
2010. aug. 27. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon rossz az ilyen. Hiába akarnád elfelejteni ő hallat magáról. Velem is ilyesmi van báár nála ez annak felel meg, hogy rájön havonta egyszer találkozni akar én persze megyek utána letilt msn-ről utána én keresem aztán minden előröl kezdődik. Naa bocsi, hogy ezt elmondtam nem tudom mit kéne tenned. Nagyon sajnállak nagyon rossz ez.
2010. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem irtad le h mivel bántott meg ezért ki tudná megmondani ennyiből h meglehet-e bocsátani neki... de ha ő csinált rosszat és ahelyett h bocsánatért esedezzen csajokkal mászkált szerintem nem érdemel bocsánatot! ha megbánta volna könyörögne h fogadd vissza stb. de nem teszi... szóval nehogy már te fuss utánna... épp amiért ez az elsö hosszu kapcsolatod nagyon kötödsz hozzá de ne kösd le magad egy iylen szeméttel, tuom h ez a legnehezebb része mert nem könnyű elfelejteni d etalálsz jobbat!
2010. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom neki megbocsátani, hogy amikor összejöttünk, minden jó volt vagyis én azt hittem, utána rájöttem hogy a barátai illetve a körülöttünk lévő emberek semmit sem tudnak az egészről, mert nekik azt mondta hogy nem tud dönteni nem tudja mit akar, és nem vagyunk együtt. Magyarul nem vállalt fel, ez nekem meg nagyon rosszul esik..
2010. aug. 27. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben!

Szerintem keress magad mellé egy olyan társat,aki megbecsül, büszke rád, és persze nem szégyeli azt, hogy együtt vagytok!

2010. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez lenne a helyes és el is szeretném felejteni, de szerelmes vagyok belé!:(
2010. aug. 27. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet!

Gondolj bele milyen életed lenne melette.

Vajon ezek után mindíg őszinte lenne veled, ha újra összejönnél vele?Azok alapján, amiket elmondtál,nem épp az őszinteség mintaképe a barátod :(

Letegadja hogy együtt vagytok? Miért? Szégyel téged?

Szerintem jobban járnál ha elfelejtenéd.Tudom h könnyű mondani, de egy idő után kihevered, és biztos tslálsz valaki mást magad mellé, aki nem hazudozik.

2010. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én velem is volt már ilyen egyet tudok mondani dönts

vagy azt mondod oké egy utdo esély és oda mész hozzá vagy pedig lemondasz rola dönteni kell az biztos de ha ugy döntesz hogy lemondasz rola nem sirhatsz hanem igen is felálsz és mész szorakozni vagy hasonlo mert sirástol nem lesz jobb söt az csak jobban elkeserit.

rem tudtam segiteni és hajrá :/:)

2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát korábban már döntöttem, el is küldtem, de egyszerűen folyamatosan hallok róla. Sajnos nagy 1 a társaságunk, és nem szeretnék lemondani mindenkiről azért mert egy idiótába vagyok szerelmes.:S
2010. aug. 28. 22:43
 9/12 A kérdező kommentje:
*nagyon 1
2010. aug. 28. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:
hát az ugy nem jo ha nyagyon egy a társaság bár ez én környékemen is igy van mindenki ismer mindenki xD de komolyan ha nem akkarsz semmit akkor probáld meg egyik füleden be másikon ki engdeni ha meg nem megy akkor passz nem tudom talán probáljátok ujra.de annak meg csak akkor van értelme ha csak kis esélyt is látsz rá hogy rendben lesz a dolog:)
2010. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!