Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne az alábbi mondat a...

Hogy esne az alábbi mondat a párodtól?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, neki előtte nem volt komolyabb kapcsolata, 24 éves. Nagyjából úgy van, h 1-2 napot együtt alszunk aztán 2-3at nem. Most azonban vizsgaidőszak van, és így többet vagyunk együtt, ott tanulok nála pl. Tegnap este, mondtam, h elmegyek boltba, aztán jövök vissza és neki meg furcsának tűnt, h meg se beszéljük, de én már eleve elkönyvelem h megint ott alszom nála. Erre ilyet mondott "néha szeretnék egyedül is aludni".

Nagyon rosszul esett, én olyan szívesen alszom vele.. kérdeztem, h majd ha együtt fogunk élni, akkor is mindig elvonul egyedül aludni? Azt mondta nem, de ő 24 éven át egyedül alud, neki szüksége van egy kis magányra néha, ráadásul szimpla ágya van, amin nem mindig tudunk rendesen pihenni. Szívesen alszik velem, de nem mindig...

Lassan el tudtam fogadni, de mégis kicsi bánt a dolog. Amúgy nem lógok folyton a nyakán alapjáraton, kb a hét felét töltjük együtt összességében.

szerintetek?


2013. febr. 5. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi ágyon kényelmetlen aludni.

Összeköltözve nagy ágy,kényelmes alvás,már nem lesz ellenére.

De azért rosszul esne nekem is.

2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mint írtad is, még csak 4 hónapja vagytok együtt és neki ez az első komolyabb kapcsolata. Szerintem még kicsit korai azt tervezned, hogy majd mi lesz, ha együtt fogtok élni! Kiforratlan még ez a kapcsolat, több időt kéne adnod neki.
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne jól, de ahogy leírod a helyzetet, nem biztos, hogy puszta bunkóságnak tartanám. Valószínűleg tényleg szokatlan számára, hogy semmi előzmény után ilyen intenzíven együtt legyen valakivel. Lehet, hogy ez neki már kvázi együtt élés, amit korainak tart. Plusz egy szimpla ágy pihenés szempontjából tényleg 0 két felnőtt embernek.

Szerintem értékeld az őszinteségét ( még mindig jobb, mint ha jópofát vágna, és mást gondolna közben) Beszéljétek meg, hogy tudjátok összehangolni az életeteket úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2013. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
egyrészről megértem, ma éjjel pl mindketten annyit forgolódtunk h én se aludtam vmi jól..de ennek ellenére mégis vele akarok aludni, ha jól, ha nem..lehet h túl erős bennem a a majomszeretet :D
2013. febr. 5. 15:21
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esne rosszul. Az előző párommal szinte éjjel-nappal együtt voltunk... Ő se, én se mertem megmondani hogy kicsit több szükségünk lenne a magányra, és egyedül aludnánk. Pedig nekünk dupla ágyunk volt. :) Igaz, nem csak emiatt lett vége a kapcsolatnak, nagyon fiatal voltam még, de közre játszott. Én nem sértődnék meg, de ez én vagyok. :)
2013. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
amikor túlvoltam az első sértődésen megköszöntem neki h őszinte volt, és megpróbáltam elfogadni az álláspontját, hisz ő így gondolja, ez ő, én választottam magamnak. Azt hiszem igazatok van, túl sokat várok egy friss kapcsolattól
2013. febr. 5. 15:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, 4 hónap nem egyenlő az együttlakással (ahol mindkettőtöknek megvan a saját tere bizonyos értelemben). :)
2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hogy esne?

Mennyország.

Nagyon szeretek aludni, és azt csak egyedül tudom jól.

2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kicsit nyers stílusban fogalmazta meg, de szerintem igaza van. Megértem, hogy most nem szeretne kényelmetlenkedni, mikor végre lehajtja a fejét, hiszen vizsgaidőszakban fontos hogy az ember kipihent legyen.
2013. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Megértem a párodat, én is csak egyedül tudok aludni.
2013. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!