Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet valahogy oldani,...

Meglehet valahogy oldani, hogy az apasági teszt mást mutasson ki? Azt hogy nem Ő az apa?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el, mert nem ismeritek a történetet..

csak a kérdésre keresem a választ.


Ő nem akar lemondani róla, de nem is tartja vele a kapcsolatot csak engem zsarol már 5 éve.


De , ha létezik ilyen , hogy egy teszt azt mutassa , hogy mégse ő akkor végleg meg szabadulnék tőle.


2013. febr. 5. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert a vizsgálat helyszínén veszik le a mintát. Mármint csak az számít hivatalos eredménynek.
2013. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

nem hiszem, hogy ettől megszabadulnál tőle.

létezik: lefizeted az orvost nem kis pénzzel.

2013. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha megtudnám oldani , onnantól kezdve nem lenne oka , hogy keressen és végre boldogan élhetnénk.

2013. febr. 5. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Maximum ha lefizeted az orvost. Vagy papírt hamisítasz, de azt azért nem ajánlom.
2013. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kaliberü ügyekben nincs az az orvos ill pénz hogy meglehessen oldani. Okirat hamisításért börtön jár!
2013. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor így jártam....:/
2013. febr. 5. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, a családi állás megváltoztatása c. bűntettért börtönévek járnak (1-5), hozzá az közokirat-hamisítás, nincs az az orvos, aki hivatalos leletet adna ki ilyesmiről. Mellesleg Kérdező, ha lebuksz, akkor neked felbujtóként és társtettesként dettó.
2013. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Hogy jut egyáltalán ilyen eszedbe? Komolyan kérdezem, el vagyok hűlve, nagyon sok rossz, szörnyű, elítélendő dolog történik a világban, megcsalások, verekedés, verés, ez igaz, de könyörgöm, Ő a gyereked Apja. Végiggondoltad, hogy milyen kellemetlenségek érhetik a gyerekedet majd később, ha látja, hogy valami vadidegen van a papírjaira írja? Ezt az embert Te választottad és nem tudok mást írni, csak megismételni azt amit az előbb írtam, Ő a gyereked Apja. Nem lehetsz több 25-nél.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, írva, nem írja.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...


Tudsz olvasni?

Ne ítéljetek el, mert nem ismeritek a történetet..

Nincs több mondanivalóm számodra!

2013. febr. 5. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!