Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ilyen anyával...

Mit tudnék ilyen anyával csinálni? Hogyan lehet megváltoztatni? (már ha meglehet)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy anyám mindíg rajtam vezeti le a fezsültségét, de olyan módon, hogy megtilt mindent.

Valaki felidegesíti, akkor egyből nekem tilt meg dolgokat.


Jól tanulok, szeretnék Ausztriában tanulni, már diákmunkát is kinéztem.

Egyszer azt mondja, hogy jó, de ha felidegelik akkor "felejtsd el" "nem mész sehova" "amíg az én kenyeremet eszed..."

És most hiába mondja azt vki, hogy nem gondolja komolyan, sajnos komolyan gondolja.


ELEGEM van abból, hogy mindíg rajtam csapódik le anyám feszültsége, de ha ezt megmondom neki, akkor megint én vagyok a rossz, "akinek semmi nem jó" "aki mindíg mást akar".


Mit tudnék tenni?

Valakivel beszél telefonon de felidegesítik, neki visszaszólni sose szól vissza (nem munka, barátja vagy bnője, ilyesmi), hanem egyből én vagyok a célkeresztben.



Mit lehet csinálni vele?


Miért NEKEM kell tiltogatni, amikor nem én idegesítem fel?


17/L


2013. febr. 2. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akkor hozd fel a témát amikor jó napja van, írjátok is le.
2013. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!