Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszetnek érzem magam,...

Elveszetnek érzem magam, mióta nincs kire számítanom. Nem tudom hogy építsem fel az életem, milyen irányba, mert minden amit gondolok külön utak vezetnek. Jelenlegi életemböl nincs akaratom kimászni. Tanácsot ha tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
mintha csak magamat olvasnám
2013. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen, vagy hasonló helyzetben.Nekem az egyedüllét segített,hogy belülre tudtjak figyelni.

Írod,hogy több alternatíva él benned.Le fog tisztulni.Kizárólag idő kérdése.

Rá fogsz jönni hogy annál nagyobb biztonság nincs az életben,mint a tudat,hogy magadra számíthatsz és meg tudod oldani a saját életedet.

Nem a pálya széléről beszélek.Sajnos,vagy nem,de én sem számíthatok igazán senkire.Akik fontosak voltak,mind csalódást okoztak.

Akaraterő nélkül is eltelik az idő,ami belül a gondolataid által alakít.Persze lassabban.

A személyes döntésed mennyi idő alatt szeretnél új életet.

2013. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2.válaszolónak tökéletesen igaza van!! Ugyanezt írtam volna.
2013. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!