Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mire kéne számítanom?

Most akkor mire kéne számítanom?

Figyelt kérdés
Nyáron kereszteljük a fiunkat,szerettem volna,ha egy kalap alatt az esküvőt is megtartjuk (polgárit,csak két tanúval meg a két édesanyával),de kitérő válaszokat adott...Tegnap meg azt mondta szeretne egy éven belül elvenni,de továbbra sem tudtunk érdemben beszélni a témáról...
2010. jan. 29. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezt vele tudod csak megbeszélni. Mi miben segíthetnénk? Max néhányan megpróbálnak ellene uszítani, páran meg türelemre intenek, vagy ők is azt tanácsolják, hogy beszélj vele.
2010. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem töle is kérdezd meg!

de a megfelelö pillanatban,ne mikor amúgy is tök fáradt és ideges,ja és éhess se legyen.

2010. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne még pár vélemény
2010. jan. 31. 15:12
 4/9 anonim válasza:
mi ezt már 4 éve játszuk.Nem házasodtunk soha össze mégis szeretjük egymást van két szép gyerekünk és ez jol van így.Ne sürgesd majd ha készenáll elvesz feleségül.Nálunk pl. az a szöveg hogy nagy lagzit szeretne hogy emlékezetes legyen számomra a nagy nap. ne sürgesd pihentesd a dolgot majd szol hogy mit szeretne.
2010. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezte hova sietek?Szerintem 3 évvel meg egy babával a hátunk mögött nem annyira sietek...Szerinte hisztizek,de nekem ez még hiányzik...

Sosem fogunk összeházasodni :(

2010. jan. 31. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszintén: mindenen túl mi a f@sz az, ami visszatart egy férfit az esküvőtől? Mintha egy étteremben már meg is ettem volna a kaját, de még azon vacillálnék, megrendeljem-e... sosem fogom megérteni. Ha valaki érti, kérem hogy világosítson fel.
2010. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor mi összekerültünk a férjemmel, ő már 2 hét után az esküvőt tervezte. Aztán megbeszéltük, hogy majd jövőre. Ez a jövőre 5 évig húzódott. Én már le is mondtam róla, aztán tavaly május körül ismét előállt a nagy kérdéssel. Az esküvőnk augusztusban volt, amin már az akkor másfél éves törpénk is jelen volt. :) Sokan kérdezték, hogy most már ennyi idő után minek? Mi fog változni? Akkor azt gondoltam, hogy igazából semmi, de mégis szeretném azt mondani, hogy ő a FÉRJEM. Az esküvő után pedig úgy éreztem, hogy igen is változott valami. Újra közelebb hozott minket egymáshoz. Megint olyanok voltunk, mint amikor összejöttünk. Nem az a papír változtat dolgokon, ami aztán bekerül a fiókba, hanem az érzés, hogy férj és feleség vagyunk. A nem túl érzelgős oldala pedig, hogy azt vettem észre, mindegy hány éves az ember, mindenhol komolyabban kezelnek, ha házas vagy, mintha csak úgy együtt élnél valakivel.
2010. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne siettesd, mert semmi jó nem fog belőle származni! Várd ki, hogy megkérjen és EL AKARJON VENNI! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, de sok férfitársammal egyetemben nem érzem fontosnak a házasságot. Te igen? Azért, hogy azt mondhasd, hogy FÉRJED?
2010. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem igenis fontos,hogy azt mondhassam,Ő a férjem!De úgy látszik ti csak ígérgetni tudtok a férfi társaiddal együtt.
2010. febr. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!