Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élnek így a nagyszüleim?

Miért élnek így a nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok pulcsiban itthon és mindig melegenm van. A nagyapám és a nagyanyám külön szobában alszanak, és tuti fix hogy nem szerelmesek. Az is tuti fix hogy amiko én kicsi voltam együtt aludtak mert emlékszem hogy nagyapámnál kétszemélyes fancia ágy volt. De lehet csak álom volt. Szóval nagyanyám több évtizeddel ezelőtt besértődött valamiért a papámra ami miatt kiköltözött a nappaliba (asszem), aztán képsőbb egy rendes hálószobája lett. én nem rtem min lehet úgy összeveszni hogy 20 éve alig néznek egymásra. Vannak gyerekeik és unokáik, együtt élnek és 20 éve nem állnak szóba egymással.
2013. febr. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokat vagy pulcsiban otthon és mindig meleged van.
2013. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öregek nagyon sokan laknak külön szobába. A szomszéd a gyereke esküvőjén mondta, hogy végre beköltözhet egy külön szobába és nem kell horkolás hallgatnia. Egy idő után a szerelem átvált szereteté amikor szeretem mert a gyerekeim anyja, apja, meleg étel van amikor haza érek munkából, megszerel mindet. Ilyen szeretetben meg teljesen mindegy hol alszanak.
2013. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg,az első mondat hogy kapcsolódik ide? Mást akartál írni,és benne felejtetted?
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nekik igy jó. Ha meleged van a pulcsikban, akkor vedd le....
2013. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:DD
2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de olyan jót nevettem. A kérdésnek mi köze ahhoz, hogy pulcsiban vagy otthon és meleged van. Amúgy meg, vedd le a pulcsit, ha meleged van, vagy kevésbé tüzelj.
2013. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!