Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik boldog családban élnek? Akiknek szülőkkel is rokonokkal is házastársaikkal, és gyermekeikkel is kifejezetten jó a kapcsolatuk? És ünnepeket együtt békében boldogságban töltik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden rendben van, de ez nem jelenti azt, hogy együtt töltjük az egész ünnepeket, mert az egyik gyerek éppen síelni ment pl, de szerintem nagyjából mindenki boldog és nem utál, nem haragszik senki senkire. Remélem.
2012. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom. Èn gyülőlködò csaádban élek, épp ezért szinte megdöbbentő volt, hogycegy család lehet ennyire békés és boldog. Karácsonykorcis ott vagyok, semmi veszekedés...összetartóak.
2012. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár a szüleimen és nagyszüleimen kívül nem vagyok szoros kapcsolatban senkivel, de nem utálunk senkit, csak így alakult. Boldogan békésen teltek az ünnepek.


24N

2012. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én például ilyenben élek :)
2012. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Irigylem azokat akik boldog családi életet tudhatnak magukénak.Maradjon is igy ezt kívánom nekik.

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 30. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem megfogyatkozott a családom sajnos az utóbbi években. nagyszüleim 4 éve nincsenek már velünk, de míg éltek nagyon szép, meghitt, szeretetteljes karácsonyaink voltak.


anyummal is igyekszünk boldoggá tenni az ünnepet, nagyon jól eltöltjük a napot, hatalmasakat beszélgetünk, kajálunk, de azért hiányoznak a nagyiék.

2012. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eredeti családom - a nagyapám kivételével, aki sajnos már rég eltávozott -, maga volt a földi pokol. Szó szerint.


A férjemmel boldogan élünk, sok-sok éve már. Nem vagyok kifejezetten hívő ember, de sokszor úgy gondolom, hogy talán a férjemmel pótolta a gonosz, önző szüleimet Isten.

2012. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!