Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is elítélitek azt, aki...

Ti is elítélitek azt, aki lemond a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Csak mert én igen.Én azon vagyok,hogy legyen bármennyire is rossz,MEG KELL TARTANI!Mi vállaltuk be,hogy lesz gyerekünk,hát maradjunk is itt.Elmondtam ezt egy ismerősömnek,aki le akar mondani a 15 éves fiáról.Szerintetek normális az ilyen?

#gyerek #rossz #lemondás #adoptálás #elítélitek #gyerekéről
2013. febr. 6. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2013. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem itélem el,vannak olyan élethelyzetek ahol sajnos erre van szükség.Az örökbeadással sincs semmi bajom.
2013. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jó bocs hülyén tettem föl a kérdést,de melyikre mondtad,hogy nem?(a leírás végére is tettem egy kérdést)

Oké,akkor a leírás végén lévő kérdést TESSÉK ELFELJTENI ÉS A RENDES KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI!!!!!

2013. febr. 6. 15:17
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ítélem el.Ok nélkül senki nem tesz ilyet.Inkább most mondjon le róla,minthogy később a saját gyereke tegyen kárt benne.A személyiség egy része genetikailag kódolt.Azzal nem lehet mit kezdeni,ha a fiú rossz géneket örökölt.
2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem vannak adót helyzetek amikor nincs más. Jobb egy árvaházba mint otthon hideg lakásba éhezni.
2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem itelem el. Tudod, van az a mondas, hogy amig nem jarsz az en cipomben, nem tettel meg minden lepest, amit en, addig ne itelj az eletemrol. Mindennek oka van es ki vagyok en, hogy eliteljek barkit is, ha nem latok bele az eletenek minden pillanataba.
2013. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Én azt ítélem el, aki cseszik gumit húzni (vagy azt normálisan használni), aztán sír a szája.

Lemondani egy 15 éves gyerekről sehogy sem normális.

2013. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

"Csak úgy" lemondani egy gyerekről a világ egyik legundoritóbb dolga! Pl. azért mert jött egy új kapcsolat és kolonc lenne csak stb! Az ilyen embert Igen elitélem!

De vannak élethelyzetek amikor nincs más választása valakinek! Ahogy azt már előttem is irták miért. Azokat nem itélem el!

2013. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ,ha éhezik és nincs más választása,mert a gyereknek jót akar nem ítélem el

ha a gyerek kezelhetetlen,mert iszik,drogozik(és nem szülő hanem rossz társaság miatt)nem ítélem el

ha mégse akarja tiniként a gyereket és örökbe adja kicsit elítélem,de így mindenkinek a legjobb

de ha csak a saját kényelme miatt mond le a gyerekéről mert új pasija van és világot akar látni na azt elítélem

2013. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

A kulcsszó a kérdésedben nem a kiemelt rész, hasnem "hogy legyen akármilyen rossz is"

Ha egy 15 éves fiú iszik, drogozik,csavarog, meglopja, esetleg meg is üti a szüleit, akkor jogos, ha lemond róla!

Az ilyen gyerekkel NEM lehet együtt élni! Ha nem hallgat a szüleire, akkor intézetben van a helye!

Könnyű kivülállóként ítélkezni!

2013. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!