Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Ti mit szólnátok ha a párotok titokban a saját testvéretekkel csalna titeket?

Figyelt kérdés
Elég felháborító számomra, hogy párom anyja a férje testévével folytat viszonyt már több évtizede, mit sem sejtve erről a férj. Undorító dolog mindkét részről, nem értem az ilyen, hogy tud a férje mellett aludni nap mint nap és a férfi a testvére szemébe nézni. Ha már csalja legalább ne a testvérrel. És a kitalált hazugságok, hogy hova is megy és kivel, ilyenkor szembe tudnám köpni ezt a nőt. Úgy hazudik mintha olvasná..
2013. febr. 6. 16:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a kapcsolat már több mint 6 éve tart.
2013. febr. 6. 17:06
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Tipp: szólj a párod apjának, vagy írj neki egy névtelen levelet, és remélhetőleg egyből kirúgrja a gyalázatos ribancot. Utána meg azzal kefél, akivel csak akar. Mindenki jobban járna. Amúgy csinos a nő?
2013. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Te aztán jól tudsz számolni. Azt írtad a kérdés kiírásakor, hogy a kapcsolat több évtizede tart (1 évtized=10 év), most pedig azt írod 6 éve tart. :(
2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen csodálkoznék, mivel nő vagyok, testvéreim pedig férfiak. :D
2013. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ma 17:18 bocs, elírtam. Több éve ezt akartam írni.
2013. febr. 6. 17:29
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt hittem, téged csaltak meg. Most mit szóljak? Haragszol a párod anyjára, utálod? Tedd azt, ha ezt diktálják az érzéseid. De most mit kezdjek ezzel az információval?

A házasságuk nyilván nem a tiszteleten alapszik, mint ahogy a két fivér testvéri viszonya sem. Ennyit tudok erre mondani.

2013. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nEHÉZ ELKÉPZELNI HOGY TÖBB ÉVTIZED ALATT NEM DERÜLT KI. sZERINTEM TUDJA A FÉRJ CSAK HOMOKBA DUGJA A FEJÉT, JÓ NEKI ÍGY IS.
2013. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha tudná a férj nem kéne hazugságokat gyártania. Meg érdekes módon nem csak akkor lépne le mikor a férj dolgozik hanem akkor is amikor itthon van. Ilyen meg eléggé ritkán fordul elő. Vajon miért? Jól színészkedik mindkettő. A vicc az, hogy a testvér még annyira se néz ki mint a férj. Nem is értem mit eszik egy ilyen emberen aki munkanélküli, piál, kb vasággyal 60 kg... Hát na.
2013. febr. 6. 20:40
 19/21 anonim ***** válasza:
ÚGY GONDOLTAM HOGY A FÉRJ TITKOLJA HOGY TUDJA, HOGY FELSZARVAZZÁK. MERT MEGELÉGSZIK EZZEL AZ ÉLETTEL IS.
2013. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én jót röhögnék, mivel csak fiu testvéreim vannak.

Viccet félre téve, undorító egy dolog de jobb nem beleavatkozni.

2013. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!