Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki a saját...

Normális, ha valaki a saját rokona halálát hazudja azért, hogy megszerezhessen valamit?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom azt hazudta, hogy az anyja meghalt, csak hogy kibújhasson egy hitelügyből. Azt mondta teljesen normális dolog, ha más megoldás nincs és az anyja se haragudott miatta. Nem tudom, nekem azért nem esne jól. Kicsit vitáztunk a dolgon. Semmi közöm a családi dolgaihoz, nem erről van szó, csak zavar, hogy a saját barátom képes ilyet tenni.

2013. febr. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem normális ... soha nem hazudnék családtagomról betegséget, vagy halált
2013. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Mellesleg komoly ügyekben ez nem kibúvó.

2013. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszúrd kérdés! A válasz egyértelmű NEM!
2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem normális, én legalábbis semmilyen körülmények között nem tennék ilyet.
2013. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna azt is, hogy terhes a kanári. Az anyja halálával ne vicceljen már. Amúgy van, akit az ilyesmi nem zavar.
2013. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!