Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám összejött egy férfival...

Anyukám összejött egy férfival és nagyon nem bírom (folyamatosan idegesít, beszól). Nem mondtam senkinek hogy nem bírom, mit csináljak? Ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg anyukáddal HIGGADTAN megbeszélni, nehogy úgy tűnjön, mintha féltékeny lennél.

Érdemesebb minél előbb megejteni ezt a beszélgetést.:)

2013. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mind a két félell le kell ülni egyszerre beszélni.


Fogj egy papírt és kezd össze szedni mi az ami bánt téged. A következö napokban, minden sérelmet írd le. Majd a hétvégén üljetek le együtt és olvasd fel ezeket nekik. Mond meg hogy téged komolyan zavarnak ezek a dolgok, és szeretnéd ha ez megváltozna.


Anyukád gondolom bírja ezt a férfit, így mindenképpen neked is arra kell törekedned, hogy kijöjjetek jól. Ha okos és értelmesek vagytok akkor megoldható minden probléma.

2013. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem akarom elmondani senkinek mert anyukám boldog mellette, és ha ez az ára hogy újra boldognak lássam, akkor túlélem...de amúgy köszönöm
2013. febr. 7. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt simán mondhatod anyukádnak, hogy "anya, olyan rosszul esik amikor Pisti azt mondja hogy akármi, kérd mar meg kegyszives, hogy ne mondja"
2013. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) csak ha megemlítem hogy valamit mond vagy valami már ideges lesz anyám.. :S
2013. febr. 7. 08:37
 6/6 anonim válasza:
53%
Én azt csináltam, hogy a csávónak szétvertem a fejét. Ugyanis küzdősportokban jártas vagyok. Te is tégy így.
2016. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!