Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki folyamatosa...

Van itt olyan, aki folyamatosan veri a feleségét, vagy a barátnőjét? Miért teszi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan veri nem tud ide írni... Egyébként ha tudna sem büszkélkedne itt vele neked.
2012. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy majd jelentkezik????
2012. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan gondoltad hogy itt majd sorban jönnek lelkizni az asszony verő emberek? :D
2012. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Általában ő ver(i) engem/nekem.

28/F

2012. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha már ver valakit, akkor nem sok esze lehet.
2012. dec. 18. 16:37
 6/17 aspikami ***** válasza:
75%
Neked se, hogy ezt ide kiírtad -.-"
2012. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért? Már meg se lehet kérdezni, hogy egy embert mi motivál arra, hogy bántson egy másik személyt? -.-"
2012. dec. 18. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem azt gondoltad hogy a legbölcsebek verik az asszonyt...
2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

...egy baratnom mennyasszony lett, gazdag csalad, nagyon szep ferfi, s par honap utan megkerte a kezet, viszont meghivta egy hotelbe, ahol par napot elakart tolteni egyutt, megunnepelni a szep napot.

A hotelbe valo bevonulas tokeletesre sikerult, viszont a szobaban csupa meglepetesek erkeztek. A ferfi rabszolganak oltozott es ostorral jelent meg elotte, s arra kerte, hogy kezdje el ostorozni. A lany megremult, igiy nem tudta, hogy mit tegyen, viszont annyira durvan lett utasitva, hogy elkezdte verni, s mivel felt, igy ahogyan kerte, ugy verte, a vegen veres lett a ferfi hata, mire az megnyugodott,s csend lett! A ferfi ezek utan zokogva kerte, hogy legyen a felesege, viszont neki erre szuksege van, mivel ez neki elvezetet jelent! TEhat ebben az esetben elvezte a verest! Nos mint latod, hogy vannak akik durvak, agresszivek, igy bantalmazzak a sajat csaladjukat, viszont vannak, akiknek ez elvezetet jelent, tehat oromet lelnek ebben pl., ezert teszik.

2012. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Wampa, gondolom egy bölcsebb ember tud uralkodni az indulatain, és nem megy neki minden második embernek, ha arra van kedve. Ha valami baja van, azt nem verekedéssel, és sértegetéssel, hanem civilizáltan beszéli meg a másikkal.
2012. dec. 18. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!