Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok, ha a testvéretek...

Haragudnátok, ha a testvéretek nem tudna ajándékot adni az esküvőtökre? Mit készíthetnék?

Figyelt kérdés

A tesómék hamarosan esküsznek, sajnos nincs lehetőségem vásárolni nagyon semmit, ősszel diplomáztam azóta még nem sikerült elhelyezkednem, alkalmi munkáim voltak csak...Az is eléggé megterhelő, hogy egyáltalán eljussunk az esküvőre.

Annyit tudtam segíteni, hogy szereztem fényképészt, aki mindössze 30 E-ért elvállalja, ismerősöm készíti a csokrokat, meg a díszeket, illetve bevállaltam a köszönő-ajándékok készítését.


Mégis nyomaszt, hogy nem tudok valamit venni is, hogy megmaradjon tőlem (tőlünk a párommal). Arra gondoltam, készítenék nekik valamit. De erre meg nincs ötletem...


2013. febr. 7. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lehetőségeidhez képest, nagyon is praktikus ajándékokat adsz a közreműködéseddel, még ha nem is tárgyakban, vagy konkrét pénzben mérhetők. Ha van kedved, nézz körül ezen az oldalon

[link] rengeteg eszköz, és kellék van, amiből egy kis ügyességgel egyedi és kedves emléket készíthetsz.

2013. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ép esze van, az szerintem felfogja, hogy miért nem tudsz ajándékot adni.

ha meg mégsem...hát az legyen az ő egyéni szocproblémája, szerintem

2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Csak eléggé nehezen viselem...:(

És persze nem így képzeltem, hogy majd nem tudok semmit adni.

2013. febr. 7. 13:15
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is kedves tőled, és ügyes vagy, hogy így próbálsz segíteni.

Készíts nekik egy gobelin képet, ha majd lesz pénzed, bekeretezteted (egy kisebb keret is 8000 Ft, gondolom nincs ennyi felesleges pénzetek).

2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a segítség, amit adtál nagyon praktikus és jó ajándék. Hobbiboltokban körülnézhetsz, ha valamit akarsz készíteni még pluszban, de szerintem így is sok mindent vállaltál. Gondolom még segítesz majd az előkészületekben is, ez is bőven elég. Nálunk is voltak családtagok, ismerősök, akiktől a segítség volt a "nászajándék", nagyon örültünk neki és hálásak voltunk érte. :)
2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos nincs, 30 E. be kerül kettőnknek eljutni az ezküvőre...:(



Arra is gondoltam, hogy talán majd utólag is adhatnék valamit...csak persze az már nem olyan...

2013. febr. 7. 14:07
 7/20 A kérdező kommentje:

* Esküvő akart lenni:D



Köszi szépen a bíztatást, kedvesek vagytok. :)

2013. febr. 7. 14:08
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem lehet rosszul esne hogy sajat tesom nem ad semmit.Nem tudnal anyukadektol kölcsönkérni?Vagy ismeröstöl?Nem kell mosogépet venni,de pl szép agynemühuzat,vagy fényképalbum,szoval.max 10 000 forint értékben.A többség azt irja hogy nem ciki,de nem ismerem a tesodat,hogy érezne..
2013. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ötletem:


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha van mondjuk fatáblád, vagy 1-2 alapanyagod ezekhez, fillérekből tudsz ajándékot csinálni :) Ezt a honlapot pedig nagyon ajánlom, és minfen reklám nélkül. Sok érdekes ötlet van.

2013. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pénz számít, hanem a szándék és igyekezet. Szerintem állj elő valami személyes dologgal, az igazi meglepetés lesz.

Például csinálhatsz nekik egy álomszép fotókönyvet az ő képeikből, ez kb 5-8000 Ft-ba kerülne.


Vagy veszel egy esküvői emlékkönyvet (3-5000 Ft-ért már csodaszépeket lehet kapni, de van 1000-ért is) és titokban vidd körbe a násznép között és mindenki írjon bele valami kedveset (nálunk ez úgy volt, hogy mindenki hozott egy fényképet is, azt ragasztotta be és írt mellé valami kedves szöveget).


Ennyi pénzt biztosan tudsz kölcsönkérni a szüleidtől.


Vagy ha végképp semennyi pénzed nincs, akkor csinálj nekik egy meglepetés prezentációt az esküvőjükre, képekkel, feliratokkal, zenével mindennel, tutira oda lesznek érte!

2013. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!