Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbe fogadtak vagy mi?

Örökbe fogadtak vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem értem egyszerüen ... Apum mindig fogja a pártom . És anyumék (ha az ) mindig sokat veszekednek mostonában . És anyum mikor kicsi voltam mindig azt mondta ,hogy hívjam édesanyának ...

2013. febr. 7. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
És ebből gondolod, hogy örökbe fogadtak??? Hát...
2013. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mért jönne az, hogy örökbe fogadtak? Nekem is apa fogja a pártom bár anya is és segítenek. Az meg, hogy hívjad édesanyának az csak egy megszólítás, vagy ezt szeretné hallani vagy ő is így hívta az anyukáját vagy mindkettő. Ez kicsit kevés infó ahhoz, hogy örökbefogadott légy
2013. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam ,hogy apum azt mondta , hogy majd elfogok neked egy titkot mondani mikor nagyobb leszel
2013. febr. 7. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Az elmondottak alapján nekem is lenne valami hasonló gondolat a fejemben. Az igazi édesanyák nem tartják fontosnak, hogy a gyermeke mindenképpen édesanyának szólítsa.


De nem hiszem, hogy örökbefogadtak. Inkább lenne olyan gondolatom, hogy miután megszülettél, az édesapádhoz kerültél, aki később újranősült.

De az a lényeg, hogy akit édesanyádként ismersz, az valóban édesanyaként szeret, és bármikor támaszkodhatsz rá. A többi nem érdekes.

2013. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem tök mindegy?

Sosem értettem az ezen problémázó embereket. Anyád és apád az a két ember, aki felnevel, szeret. Pont.

2013. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Mi honnan tudjuk?
2013. febr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak rólad csecsemőkori képek anyukád vagy egyéb rokonok kezében? Ha igen, szinte kizárt az örökbefogadás. Beszélgess arról, milyen volt, amikor születtél, melyik kórházban, mennyi idő alatt, hol volt a kiságyad etc.

A veszekedés önmagában nem jelent semmit.

2013. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az anya azt szeretné, hogy a gyereke édesanyámnak, vagy mucikának, mókuskának hívja akkor azt tanítja meg neki. Én anyunak szólítom az anyukám, viszont a saját gyerekeimnek nem szerettem volna ha én anyu lettem volna, ezért megbeszéltem a férjemmel, hogy én ANYA vagyok, ő APA, így szólítanak a gyerekeink, férjem nagyfiai apuzzák...remélem érthető a dolog.
2013. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!