Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb házaspárok! Ti szoktát...

Idősebb házaspárok! Ti szoktátok tartani a Valentin-napot?

Figyelt kérdés

Sok év múlva is van ajándékozás?

Olyanok válaszát várom,akik az első években tartották.


2013. febr. 8. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtünk, akkor nálunk volt egy kis félreértés... Ugyanis én külföldihez mentem férjhez, és nem tudtam, náluk ez fontos-e vagy sem. Ő dettó így volt velem, első évben vettünk egymásnak, a másodikban is, aztán szépen elhagytuk, mert igazából egyikünknek sincs rá szüksége.


Ismerőseim közül (35-45 éves korosztály) senki sem tartja.

2013. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
valantinap import termék magyar hagyományai nincsenek..5 max 10 éve a kutya nem hallott róla igy idősebb házaspároknál nincs ilyesmirő szó a fiatalokat lehúzzni jó de hagyománya nincs
2013. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az idősebb házaspárok azért se tarthatták a Valentin-napot mert kb 15 éve erőszakolták először be magyarországra egyes TV-k riporterei, régebben ilyen nem volt.
2013. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értettél idősebb házaspárok alatt. Mi a harmincas korosztályba tartozunk, és egyáltalán nem tartjuk.

Bocs mivel már az elején sem tartottuk, így nem felelek meg a feltételeknek, de azért remélem hasznos volt a válaszom.

2013. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tényleg,arra nem is gondoltam,hogy régen nem tartották.

Köszi a válaszokat.

2013. febr. 8. 18:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Hasznos volt mindenki válasza.
2013. febr. 8. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi - bár huszonévesek vagyunk - több, mint 5 éve vagyunk együtt.

Első évben-években még azért "szigorúan" tartottuk (talán túl udvariasak voltunk?): csináltattam fotókat a közös képekből, szíves ajándék, nyálas idiótaság - részéről vágott virág, csoki-bonbon.

Aztán, talán 2 éve már beszéltünk róla: mit tegyünk. Akkor talán még volt vmi értelmes csoki vagy hasonló kis ajándék. Tavaly már anti-valentinok voltunk :) És sanszos, hogy idén is - amit én abszolút nem bánok.

Arra gondoltam, hogy maximum veszek egy szép, új alvóst, babydollt. Ill. max. azt kérem tőle, hogy olyannal kedveskedjen, ami nem kerül pénzbe: egy szép sms-vallomás vagy pl. küldjön facebookon egy szép dalt... ilyesmi.

2013. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi is több éve vagyuk együtt (6).

Egyetlen valentin napra vettem valamit, de akkor még "hátulgombolós" voltam:)

Mi nem szeretjük ezt a nyáladzós "ünnepet" nagy hülyeségnek tartom és azt gondolom, hogy csak a tizenévesek körében népszerű ez a dolog annyira.

2013. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!