Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szoktatok a leggyakrabban...

Mi szoktatok a leggyakrabban veszekedni a párotokkal? Milyen gyakran kaptok össze?

Figyelt kérdés
Pénzügyek? Gyereknevelés? Szex? Ki mennyit tesz bele a kapcsolatba?
2013. jan. 29. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezt minden napos volt szinte az utóbbi időkben, pénzügyek miatt, mármint hogy én nem engedtem hogy vegyem nekem valamit, mert a pénz persze kevés volt..

Ő mindent beletett a kapcsolatba, de hát én csak veszekedtem.. Nem is sült ki jó belőle.. Szex meg jó volt.:D

2013. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Apróságokon szinte minden nap. Ő olyan morgós-veszekedős fajta. De nem vészes, általában két perc múlva már nevetünk. :)
2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Én leginkább azon szoktam felkapni a vizet, hogy sosem veszi fel a telefont. Van, hogy egész nap hívom valami miatt, de órákig nem lehet elérni. Mikor már van kb. 20-30 nem fogadott hívása, 5 óra próbálkozás után iszonyú ideges szoktam lenni, mert akkor már aggódok, hogy valami baja történt. Aztán a 31. nem fogadott hívása után mindig visszahív, hogy "ne haragudj Édesem, a kabátomban hagytam a telefont", amit a munkahelyen mindig letesz az irodában és így érthető, hogy nem hallja, ha hívom. Én ekkor mindig összeveszek Vele,mert halálosan aggódok egész nap miatta, de ez 5 percig tart.:) Ezen kívül nem szoktunk veszekedni. Akármilyen hihetetlen, mindenben egyet értünk, pár havonta egyszer van egy pár perces vita ilyenek miatt, mint a telefon nem figyelése, késés valahonnan miatta vagy ő szól rám, ha egyéb problémák miatt otthon duzzogok.:) De ezeket mind elhülyéskedjük gyorsan és csak nevetünk rajta.

Gyerekünk nincs. Pénzügyeket tökéletesen meg tudjuk beszélni, a szex isteni.:)

100%-osan minden erőnkkel azon vagyunk, hogy minden jól működjön, és működik is, már 10 éve.:)

A legjobb barátok is vagyunk, szerintem ez az egyik legfontosabb, amitől hosszú éveken át, ugyanúgy működhet egy kapcsolat, mint a legelején.

2013. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nem igazán szoktunk veszekedni vagy vitatkozni, csak mondjuk hetente egyszer valami apróságon.
2013. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy milyen gyakran kapnuk össze? Változó.

Amikor igen, akkor pedig a szex miatt. Sokat dolgozik emiatt fáradt és ritkán vagyunk együtt, de olyankor mindig isteni, de azért vannak nekem is igényeim.

2013. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Épp most. Főként azon h megígéri például hogy útban hazafelé felhív. Erre hazamegy és még le is fekszik aludni, hívás meg semmi. Én megértem h fáradt mert tegnap sokáig tivornyázott, nem is ezzel van a baj csak akkor ne ígérgessen. Ez nem az első ilyen eset. Alapjáraton utálom ha valaki valamit megígér és nem tartja be, sőt még nem is jelez hogy nem jön össze. Szerintem ez hazugság kategória, vagy a másik letojása. :(
2013. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán veszekszünk (havonta, kéthavonta?). Akkor is csak valami apróságon.
2013. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekünk is rengeteg kis apór vitánk van. Bármin...mindketten elég kritikusak vagyunk viszont nem bírjuk ha ellentmondanak nekünk. De ezek nem igaz viták, pár percig hajbakapunk aztán röhögünk rajta. Külső szemlélőként lehet h ez fárasztónak tűnik de mi így kommunikálunk és szeretjük egymást
2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán vitázunk mert nagyon sok dologról ugyanaz a véleményünk.Legtöbb nézeteltérés a sex miatt volt,de sikerült megoldani.
2013. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktunk veszekedni, ha meg mégis akkor az mindig más miatt. Volt már a szex miatt, vagy mert későn jött haza, vagy mert nem csinálta meg azt, amit már napok óta kértem, avgy mert én kicsit többet ittam mint kellett volna. Szerencsére ritkán kapunk össze.
2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!