Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyítékaim vannak arra,...

Bizonyítékaim vannak arra, hogy apám megcsalja anyukámat. Megmutassam ezeket anyunak?

Figyelt kérdés

Apu úgy csinál itthon, mintha nem kefélne félre, nekem viszont ez nem tetszik. Teljesen undorodom tőle.


December elején mászkáltam a városban a haverjaimmal,aztán megláttam, ahogy egy nővel sétál. Itthon úgy tudtuk, hogy dolgozik. Ő nem látott engem és a mobilommal sikerült videót készíteni róla. Hátulról látszódik a csajszival a vidin, a dzsekije alapján viszont beazonosítható. Turkáltam a telefonjában is, akad benne több bizarr SMS, amelyeket az én mobilommal szintén lefotóztam. Szerelmes szöveg ugyan nincs benne, de randikra utaló SMS igen.


Szerintetek mit csináljak? Gyűjtsek még egy meg nem kérdőjelezhető bizonyítékot vagy elég ez a néhány? A barátaim azt mondták, hogy segítenek csapdát állítani apámnak. Vagy inkább ne pofázzak?


Néhány éve volt csalta meg apám anyámat, akkor hatalmas cirkuszok voltak itthon, anyukám meg összetört.


2013. febr. 9. 12:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem apáddal beszélj inkább. A legjobb az lenne, ha faterod leállna, és anyád soha nem tudná meg, hogy volt valami.

Legalábbis neked ez lenne a jobb szerintem.

2013. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Ant39 ***** válasza:
25%

1, semmi közöd hozzá,szerintem ez az ő problémájuk,esetleg közöld apáddal hogy tudsz róla...

2,te miért turkálsz ?

2013. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
Az apádnak szóljál elõször, hogy tudsz a "mocskos" dolgairól és mutasd meg neki. Ja és közölheted vele, hogy a ruháit is lehet szedegetni, ha nem hagyja abba.
2013. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én azért kutatok, mert amit apám művel, egy totál aljas dolog. Anyám megbízik benne, a szó átvitt értelmében kinyalja a fenekét neki. Miért ne lenne hozzá közöm? Ki védje meg az anyját, ha nem a saját gyereke?
2013. febr. 9. 12:07
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Ne üsd a nagyok dolgába az orrodat!!Tudom le leszek most pontozva,de nem kellene bele szólnod szerintem.Annak idején én is láttam apámat nőkkel,de mivel nem tudtam miről van szó nem szóltam bele,Ráadásul elöbb utóbb kiderül,de ne szóljál bele szerintem...
2013. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Inkább apádnak mutasd meg a felvételt.
2013. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek nem visszataszító az, amikor valaki, aki csalja a feleségét, úgy csinál itthon, mintha minden rendben lenne, aztán csicskáztatja a nejét?
2013. febr. 9. 12:10
 8/28 intrepid ***** válasza:
19%
Akarod, hogy megint összetörjön anyukád? Akkor buktassad csak le faterodat. Ha szétmennének, az jobb lenne neked, vagy anyukádnak? Ezek nem gyereknek való dolgok, főleg nem, hogy beszédtéma legyen a haverjaiddal. A szüleid más otthoni dolgait is kicsámcsogjátok egymás között? Az pedig, hogy faterod kikacsingat a házasságból, lehet amiatt van, hogy nem kapja meg otthon azt, amit máshol igen. Csak ő nem híreszteli mindenfelé ezt.
2013. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

Mindig ezt fogja csinálni, akárhányszor bukik le, ilyen típus. Anyukád vagy elfogadja vagy nem, dehogy reménykedik abban, hogy majd másképp lesz az hülyeség.

Szerintem mond el Anyukádnak, joga van tudni róla. Ha ezek után is megbocsájt az az ő baja.

2013. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

Igen kérdezõ aljas dolog, és undoritó, az apád jól tud szinészkedni. Szegény anyud, és az is igaz, ki segitene az anyjának és ki lenne mellette, ha nem a gyereke.


Nem tudom az ilyen embereknek nincs lelkiismeret furdalásuk.

2013. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!