Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyünkben?...

Ti mit tennétek a helyünkben? Pénzlopás itthonról!

Figyelt kérdés

Szóval a férjem unokaöccse itt lakik nálunk, mert a szüleivel csúnyán összeveszett, így ideköltözött hozzánk 2 hete. A szüleitől is többször lopott. Azt hittük, hogy nálunk más lesz. Tegnap este kért 400ft-ot, kapott. Mikor elment bulizni, megszámoltam a pénzt, és hiányzott 300ft. Kérdőre vontuk, és többször letagadta, hogy ő volt, holott nyilvánvaló. Végül beismerte, hogy meglopott. Én legszívesebben elküldeném, mert félek, hogy megint lopni fog. A férjem is elküldené, de mégse. Ő bízik benne, hogy ezek után meg fog változni, én nem. Azt mondta neki, hogy kap egy utolsó esélyt, ha ez még egyszer előfordul, azonnal mennie kell. Nincs munkája, mi tartjuk el. (18,5 éves, van szakmája.) Itt lakik nálunk a mamájuk is, ő szívbeteg, és őt is sokszor felidegesíti. Ja, és van egy 16 hónapos lányunk is, és nem szeretném, ha ilyen környezetben kéne élnie, ill hogy nélkülöznie kelljen egy ilyen miatt.

Ti mit tennétek ha veletek fordulna elő ilyen? Tőletek kapna még egy esélyt, vagy azonnal mennie kéne? Ha számít, a férjemé és a tesóié a ház, amiben élünk.

Köszönöm!


2013. febr. 9. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben csak a kívül tágasabb elv müködik. Kutyából nem lesz szalonna. Ti nem vagytok kötelesek egy ilyen léhütö viselkedését eltürni. 18 éves, van szakmája, álljon meg a saját lábán !!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!