Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem úgy hogy itthon...

Mért érzem úgy hogy itthon nem szeret senki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem hogy mikor hazaérek, senkit se érdekel hogy mi is történt velem. Minden apróságért engem vesznek elő. Soha nem az öcsémet. Az öcsémnek mintha hatalma lenne az egész család felett. Ha pl ő eszi meg az én kajámat a távollétemben, nem szólhatok egy szót se de ha én veszem el az övét, ki kell fizetnem meg még jól le is szidnak. Ha ő nem csinál meg valamit pl nem kel fel akkor amikor anya szól, engem szidnak hogy ő mért nem kelt fel. meg neki el van nézve hogy szemét módom bánik velem, de én nem adhatom neki vissza. ha megüt nem üthetek vissza mert megint engem fognak letolni hogy mért verem a kisebbet. ha valami bajom van, és elmondom anyunak, rögtön azt mondja hogy csak hazudok meg hogy kitalálom. sose hallgat meg igazán, mert bármit mondok mindenre valami olyan a válasza, hogy "ez biztos nincs így" meg "jaj ne kamillázz már".

azt hiszi tökéletes vagyok meg hogy nem lehetnek hibáim. most ott tartok hogy semmit nem mondok el neki mindent magamba fojtok, és sokszor vagyok depressziós. nincs kedvem hazamenni, és arról álmodom hogy milyen jó lesz nekem ha végre elköltözhetek.

Szerintetek mit kéne tennem?


2013. febr. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ne tedd azt ,hogy magadba fojtasz mindent, mert az megbetegit. Mindegy, hogy meghallgatnak vagy nem,akkor is mondd a magadét,amikor igazad van.De legalább nem marad benned az düh.
2013. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha egy kicsit is belekezdek a beszédbe, elkezd kiabálni, hogy milyen hülyeségeket hordok össze meg ilyenek, pedig tök komoly dolgokról beszélek. mindig ezt mondja, hogy mondjam el a véleményem, de mikor elkezdem a véleményem odaordítja, hogy nem érdekel.
2013. febr. 9. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

igen,normális h így érzed magad.sokan átestek már ilyen dolgokon.hogy mit kéne tenned?nos,nem tudom a korodat,nemedet,családi állapotodat stb.nincs kizárva, h a szüleid "csak" stresszesek,de más oka is lehet.

ha több mindent leírnál,talán okosabbat is tudnék mondani.

2013. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok. az anyámmal, a mamámmal és a tesómmal élek együtt, de anyukámnak van barátja vagyis vőlegénye.
2013. febr. 10. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:

szeretni senki nem önmagáért szereti a másikat, hanem azért a szeretetért, amit az illető nyújt neki.

szóval szeress, hogy szeressenek.

légy érdeklődő, kérdezd meg hogy van, tégy a kedvére, mindig vidítsd fel a napjait, egy idő múlva ha nem vagy ott, hiányozni fogsz, mert feltűnik :)

2013. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hawkbill ***** válasza:
100%
nos az öcsédet illetően: én tuti sz.rrá verném a kis g.cit, aztán kiröhögnék minden büntetést amit kapok, hogy lássa, legközelebb is megteszem, ha kell. de persze lehet, hogy ez kissé drasztikus megoldás... :D viszont nem hiszem, hogy ne jönne be.
2013. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nem verhetem meg mert azzal csak magamnak teszek rosszat :(
2013. febr. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!