Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek gáz ha itthon...

Bobó07 kérdése:

Szerintetek gáz ha itthon szilveszterezek mert senki nem hívott meg? ://

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 12:08
 1/3 anonim válasza:

Nézd a jó oldalát: kipihened magad, és azt csinálsz amihez éppen kedved van. :)

Bulizni tudsz máskor is nem kell ahhoz Szilveszter.

2012. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben most nagyon boldog lennék, de ehelyett kötelező szinten jelenek meg egy buliban, amihez rohadtul semmi kedvem...
2012. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Nem hívott senki, de talán idén nem is baj. Nem hiszem, hogy túl jó társaság lennék most bármelyik buliban is. Legjobb barátnőmmel beszéltünk vagy két hete, hogy jó lenne együtt szilveszterezni, de nem lett belőle semmi.


Én a jó oldalát próbálom nézni: itthon vagyok, tehát már nem kell hazajönnöm hulla fáradtan, ittasan. Azt csinálok, amit akarok, akkor fekszek le aludni, amikor akarok. És ami még szintén lehet előny, bár erre úgysem kerül sor, ha berúgnék, hááát még mindig jó, hogy helyben vagyok. :D

17/L

2012. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!