Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az imént szedem ki a postaládá...

Az imént szedem ki a postaládából a leveleket és azt látom hogy az egyik ajánlott levelem alá van írva és úgy bedobva ami az én nevemre jött és senki nem volt itthon, ilyenkor hova forduljak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

"az egyik ajánlott levelem alá van írva"


Ajánlott levélre nem szoktak ráírni, nem igazán értem, mi az hogy aláírták az ajánlott levelet...

2012. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs aláírva, csak jelenleg megengedett hogy a kézbesítő aláírás nélkül levélszekrénybe kézbesítse a nem tértivevényes ajánlottat. Jövőre már nem lesz ilyen, mehetsz az ajánlott leveledért a postára...
2012. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol látsz aláírást?
2012. dec. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy hogy kaptam NAPOKKAL EZELŐTT EGY PAPÍRT HOGY VEGYEM ÁT BIZONYOS CÉGTŐL,DE NEM VOLTAM ITTHON ÍGY PÁR NAP MÚLVA BE LETT DOBVA,ÉS LÁTSZIK A HÁTOLDALÁN A PAPÍR HIÁNYA AMIT UGYE ALÁ KELL ÍRNI!REMÉLEM MÁR ÉRTHETŐ
2012. dec. 15. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Panaszt a kézbesítőpostán tudsz tenni. Beragadt a CapsLock-od.
2012. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!