Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom hozzánk költözött-kb...

Anyósom hozzánk költözött-kb 4 hónapig marad- de már most összetűzésbe keveredtem vele, mert ő jobb anyagi körülményekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
de mostmár én is, csak én szegénységben nevelkedtem fel és felhasználtunk mi minden ételt, nem dobtunk ki semmit, ha egy picit rohadt a krumpli kivágtik, lereszeltük és lett belőle pl krumpliprósza vagy tócsni
2013. febr. 10. 22:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

vagy pl nagyon sokszor volt rántott-köménymagos leves és a szárazabb kenyérből vagy végből hozzá kenyérkockák

mi tényleg mindent felhasználtunk 3 tesvérem van és anyukánk egyedül nevelt minket és otthonról én vhgy ezt hoztam, hozzászoktam, hogy nincs pazarlás

de anyósom azt mondta hogy ő nem így nevelte a fiát, szikkadt kenyér a madaraknak való azt már nem esszük se melegszendvicsnek se semminek

pl a húslevesbe belefőztem a karajcsontokat és meg ettem róla husidarabokat ő meg csak nézett

mindig filézett csmellett vesz én meg csontosat mert a levesbe az jó lesz

de kezd egyre jobban idegesíteni hogy mindig megjegyzéseket tesz, furcsálja hogy mi mindent felhasználok, de azért közbe jó nagy adagokat megesz belőle de mindig hogy ő meg így készíti stb

ma is tojáslevest főztem és én rakok bele grízt is mert régen azzal dúsítottuk hogy laktatóbb legyen ő meg ezt is kritizálta de azért jó ízűen bekajálja

hogy állítsam le, azért nem akarok össze sem veszni vele mert amúgy aranyos

2013. febr. 10. 22:49
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Te így szoktad és késsz. Nem értem miért lenne mindez vita téma. MEgmondod h nem szeretnél pazarolni, azért főzöd így. Pont.

Nem kell firtatni, ha valami nem tetszik ajánld fel, hogy főzzön magának.

2013. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te nem fogod tudni leállítani, olyan okoskodós- kötözködős típusnak tűnik, így a leírás alapján. Esetleg a fia beszélhetne vele, ha hajlandó rá. Én egyébként örülnék a helyében, hogy nem pazarló a menyem.
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

4hónapból nem lesz 4 év?gyanús


:(

2013. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ez meg nem olyan sulyos problema ,de ha teged ez zavar,akkor beszeld meg anyosoddal eloszor ha nem ertette meg,akkor a paroddal.
2013. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tök jól csinálod :)! Én sem szeretek pazarolni, és a levest én is így csinálom, Pl. csirke mellből húst levágni, azt ki lehet rántani, meg a combot, szárnyat is. A csontja, a bőre(szép sárga lesz tőle a leves, ha kicsit zsírosabb, plusz az íze miatt), nyaka, háta,fara mehet levesnek. Van mikor a rántott hús mellé rizi-bizi készül, és akkor több levest csinálok, és azzal locsolom a rizst, míg meg nem puhul.

Aztán mikor leszűrjük a levest a bőr, meg a hús nélküli csontok a kutyáé.

Vagy a zöldség (krumpli, karfiol) főzővizét nem öntöm ki, hanem levest csinálok belőle, hiszen már az íze benne van.

Én is utálok pocsékolni. Nincsen ezzel semmi baj.


Ő másképp csinálja, amit az első válaszoló írt az jó, szerintem is mondd meg neki, hogy te így tanultad, és így szereted.Kész

2013. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Úgy viselkedik, mint egy gyerek, bánj is úgy vele. Ha még egyszer kritizálna, csattanj fel, hogy ejnye! Kapsz a szádra! Majd jól meglepődik, azt is elfelejti, fiú-e vagy lány.

Vagy mondhatod ezt is. Na, eredj el innen!

2013. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Bár kenyér dolgában igaza van, az a kivétel, azt tényleg csak frisset tegyél az asztalra.
2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért lesz ott 4 hónapig?
2013. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát mi a maradék kenyeret megszárítjuk, és megpirítjuk kicsit, és ledaráljuk prézlinek (morzsának).
2013. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!