Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb halászlé? A...

Melyik a jobb halászlé? A bajai vagy a szegedi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

bajai gyufa tésztával.

ez egy olyan vita amin megegyezés sosem lesz ,csak jó sok vita érv ,ellen érv... Természetesen a Szegedieknek az ővék ...


35 /N

Bajai

2013. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

én nem szeretem a tésztásat. nekem a bajai híg. úgyhogy inkább a szegedi. szeretem, ha megáll benne a kanál.

de ízléssel nem lehet vitatkozni. amúgy meg, mind a kettő tud nagyon finom, és nagyon rossz is lenni :D attól függ, ki csinálja.

2013. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én szegedi vagyok és gyerekkorom óta szegedi halászlén nőttem fel . De azt kell mondanom , hogy a bajai halászlé finomabb . Úgy 5 éve ezelőtt szerettem bele a bajai halászlébe . Ahol dolgozom ott volt egy bajai gyerek jóban voltunk de mindig vitatkoztunk , hogy melyik a jobb halászlé . Míg egyszer elhívott minket hozzájuk halászlére .

Bár furcsa volt , hogy milyen gyorsan kész van de nekem és a feleségemnek nagyon ízlett . Sokkal jobb színe van és az íze is jobb . Akkor megkértem , hogy tanítson meg , hogy hogyan kell készíteni és azóta én is azt csinálok .

2013. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
13:36 vagyok . Azt elfelejtettem írni , hogy 41 éves vagyok .
2013. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Baja a halászlé fővárosa . Aki nem evett még jó bajai halászlét az nem tudja , miről beszél mikor azt mondja , hogy nem jó .


Amúgy a szakácsok is Kovács Lázár , Laci bácsi és a többiek is azt mondják , hogy a bajai halászlé a legjobb .

2013. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Felesleges kérdés-feltevés.

Minden ételre el lehet mondani, hogy ízlés kérdése, kinek hogyan ízlik, ki melyik variációt kedveli, nemcsak a halászlére igaz.


Ha tudni akarod, hogy melyik halászlé a jobb, azt akkor neked kell eldönteni, hogy neked melyik ízlik jobban!

Egyél egy tányérral az egyikből, egyél egy tányérral a másikból, és majd eldöntöd!

2013. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mind2! :)
2013. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Na ezt figyeljétek... Én szegedi vagyok és imádom a szegedi halászlevet,de itthon mindig főzünk hozzá gyufatésztát...mondjuk mi huslevest is telenyomjuk tésztával....ez van,mi ilyen tésztások vagyunk :)

Bajait egyszer kostoltam,de nekem nagyon hig es iztelen volt a szegedihez kepest...azon nekem a teszta sem segitett.

2013. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
12521-bajai-halaszle.jpg
2013. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!