Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a felesége...

Mivel lephetném meg a feleségemet mire hazaér?

Figyelt kérdés
Itthon maradtam és unatkozok. Takarítanék, de múlthéten ő megcsinálta, főzni nem nagyon tudok, amire még régen megkért azokat már megcsináltam. Valamivel mégis szeretném meglepni de nem jut semmi eszembe. Nektek van valami jó ötletetek? Ti minek örülnétek?
2013. febr. 11. 10:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, nézz szét a hűtőben, milyen hús, zöldség, egyéb alapanyag van, ha ideírod, akkor kitalálunk valamit, amit nem nehéz egy vacsinak összedobni.

Ez lenne a legnagyobb meglepetés, akármilyen egyszerű kaja, de ha te csinálod, akkor tuti fincsi lesz!

2013. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen férjet akarok !!! :)



29/n

2013. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha szereti az édességet, akkor csinálj olyan "süteményt" ami nem igényel sütést. Azzal még én is megbirkózom, pedig én sem vagyok egy kifejezett konyhatündér.

Mondjuk ha állandóan diétázik vagy ilyesmi akkor ez nem biztos h. annyira kiváló ötlet. :P


26F

2013. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Pl. vehetsz pár szelet tortát (ha feleséged nem fogyókúrázik), virágot, este mellé bonthatsz egy üveg desszert bort is, ha szeretitek. Interneten vehetsz színház jegyet. Néha hétköznapot is érdemes kissé ünnepélyesebbé tenni (fiatal házasok a közelgő Bálint napot szokták ünnepelni).
2013. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Akkor tudnátok olyan sütit mondani ami egyszerű, de jó? :)

2013. febr. 11. 11:44
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

Én egész tűrhetően főzök, mégsem szokott lelkesedni az asszony ha nekiállok, mondván hogy utánam rendet raknia konyhában több energiájába telik, mintha ő főzött volna.

Javaslom inkább a cukrászdát v. közeli nagyobb élelmiszerüzletet.


Ha mindent elmosogatok (géppel) és a helyére rakok is vissza, akkor is talál valami hibát. Pl. nem jó sütőtálcát használtam, nem elég alulra a sütőpapír, a tetejére is kellett volna valami tennem. Ezeket az infókat mindig csepegtetve kapom, nehogy összeálljon bennem egyszer is a teljes kép arról, hogy mit hogyan szeretne.

2013. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

Ha van tojásod és lekvárod, akkor készithetsz egy egyszerü lekváros piskótát, habverõ is szüséges hozzá.


Ez tényleg nem nehéz.

2013. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Én annak, ha közölné, hogy le se vetkőzzek, vett jegyet színházba, előtte meg elvisz vacsorázni.

De ha praktikusabb a feleséged, akkor lehet hogy annak örülne, ha nekiállnál a kisebb javításoknak, amik mindig tolódnak, mittudomén nyikorgó ajtó megkenése, ilyesmik.

2013. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ez abszolút nem bonyolult - és az egyik nagy kedvencem. De nem érdemes kerek keksszel próbálkozni, az csak kínszenvedés - szögletessel szépen ki lehet rakni. A tetejére én inkább megolvasztott étcsokit tennék (illetve amikor nagyritkán csinálok akkor szoktam is), de az komplikáció.


De a google tud még sok találatot "sütés nélküli sütemény receptre. :)


És még valami: a mosogatást ne felejtsd el utána. Legalábbis nálunk jó pont mindig, ha nem sorakoznak az edények várva a megtisztulást...

2013. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%

Ezaz, adjátok neki a főzési tanácsokat, hátha magára gyújtja a házat :D


Egyébként én is örülnék ha a férjem főzne/sütne valamit, szerintem a szándék a fontos. Még ha nem is túl jó, legalább megpróbálod. Szerintem ezt értékelné.

Vagy igen, elmehettek moziba, bár nem tudom milyen filmek mennek most. Vagy ha nincs kedvetek mozizni, akkor beraksz egy filmet (aztán meg mást :D). Akár romantikus estét is tarthattok.


Remélem nekem is ilyen férjem lesz :)

2013. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!