Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiatal...

Mit tegyek, ha egy fiatal pasas ostromolja a feleségemet hónapok óta?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék tanácsot kérni a házasságomban adódó probléma miatt.

Feleségem hónapokkal ezelőtt megismert egy 25 éves pasast az öccse koncertjén. Valahogy megtudta a nevét és az elérhetőségét, és azóta elkezdte küldözgetni neki az sms-eket, már találkoztak is, ez nemrég jutott tudomásomra. Szeretnék véget vetni ennek a dolognak és kiiktatni a fiút az életünkből, mert 11 éve vagyunk házasok és van egy közös gyermekünk is.


Mit tanácsolnának, hogyan állítsam le őt, hogy ne kezdeményezzen tovább és lépjen ki az életünkből örökre?


2013. jan. 11. 16:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Ez a nejed dolga!Mármint neki kell lépnie,ha ő nem tud rá hatni,akkor fenyegessétek meg rendőrséggel,feljelentéssel zaklatásért!
2013. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged önszántából találkozott vele, az nem minősül zaklatásnak.
2013. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 jackson666 ***** válasza:
31%

a feleségednek mond meg hogy döntsön te vagy a fiatal csávó.


mert a feleségedtől függ minden ha ő azzal a csávóval akar lenni ugyis azzal lesz akármit csinálsz szóval döntésre kell kényszeríteni .a feleséged a hibás hogy nem tudja mit akar.de az lenne a legjobb ha egyszer lebuktatnád mindkettöjüket és kivernéd a balhét a csávónak több orbitális nagy pofon hogy aztse tudja mivan . a nőt meg le kell köpni oszt csá.

2013. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Elöször a feleségeddel kell tisztába tenned a dolgokat. Ha az megvan, találkozz a fiuval és beszéljétek meg, hogy mit is akar? Na meg mit akarsz te?
2013. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Az nem,de ha azért találkozott vele,hogy szemtől szembe megmondja neki,hogy hagyja békén?!

Ennek ellenére mégsem tűnik el az életükből..akkor zaklatás!

2013. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy a feleséged hogyan áll ehhez a dologhoz.

A feleséged leállitotta már, vagy neki is tetszik, hogy hódolója van?


Beszéljél a férfival, hogy mégis mit akar a feleségedtõl, ha igy sem meg akkor feljelentés.

2013. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem világos,hogy ki kezdte el küldözgetni az sms-eket? Mert pl én nem nyomoznék egy másik férfi elérhetősége után,főkeg ha házas vagyok...Ha meg a srác volt a kezdeményező és a feleséged ebbe belement akkor világosítsd fel a nejed,hogy az a srác valószínű többet akar és szakítsa meg a kapcsolatot vele. Ha nem akarja, akkor meg döntés elé állítanám a helyedben
2013. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Éppen az a probléma, hogy a feleségem nem tesz semmit ez ügyben, mert vélhetően valami vonzza a srácban, de ezt titkolja. Nem játszik a "hagyom, hadd menjen" dolog egy 11 éves házasságban. Szeretném, ha eltűnne az életünkből a fiú, mert előtte nem voltak ilyen problémáink.
2013. jan. 11. 16:42
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Dehát, ha a feleséged vonzódik hozzá, akkor a te szavad nem sokat ér.

Allj a sarkadra és kérdezd meg a feleségedet, hogy nincs e kedve felébredni? Hiszen itt nem, csak a pasassal van a baj.

2013. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem a válás gondolata játszik elsőre egy házasságban. De bizony itt nemcsak a férfi hibás. Én házasságban élek 7éve,és engem pl hiába ostromolnának,elküldeném a hapsit. Ez nincs meg a feleségedben,szóval először vele kéne beszélned,hogy mit is akar? Fel akarja e rúgni a 11éves házasságotokat egy fellángolásért? Ha van egy kis esze akkor ezek után törli a srác számát,és nem találkozik vele.
2013. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!