Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, hogy anya...

Hogyan viselkedjek, hogy anya később elengedjen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

17 éves vagyok, októberben leszek 18. Van egy srác (24 éves) akivel már fél éve együtt vagyok és nagyon várjuk már a nyarat. Szeretnénk nagyon sok időt együtt tölteni, akár Hajdúszoboszlóra elmenni közel egy hetet ott tölteni.

Nagyon szeretném, hogy anya elengedjen, így elhatároztam, hogy legalább 4,8-as átlagot csinálok, mellette készülök a nyelvvizsgára is..mit tegyek még, hogy megfeleljek neki? Elmondjam a tervemet? De mi lesz, ha nem jön össze ez az átlag? Ötlet, tipp, hogy tutira elengedjen?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. febr. 11. 15:32
 1/3 anonim válasza:
Szerintem add elő neki a mondandódat, amiket itt leírtál:hogy sokat tanulsz, nemsoká 18 leszel és a többi. Kérd meg, hogy most ne válaszoljon, először gondolja át a dolgokat, és később újra megkérdezed. Az én anyumnál ez mindig beválik.Az idő alatt, ameddig gondolkozik, belátja, hogy jól tanulsz, mindjárt felnőtt leszel, ilyenek. Ja és ez alatt(nem tudom, lehet, hogy most is ezt csinálod) vállad át tőle a házimunkát, segíts neki. Egy "jó gyereket" könnyebben elengednek, mert megbíznak benne! :)
2013. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bátyám szinte mindent megcsinál, amit pedig nem, azt anya szereti magában megcsinálni..
2013. febr. 11. 15:54
 3/3 anonim válasza:
Akkor pl. vegyél át a bátyádtól pár melót, hogy anyukád lássa, igyekszel.
2013. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!