Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves otthonélő lányok,...

Huszonéves otthonélő lányok, nők, vannak vitáitok anyukátokkal, van olyan, hogy letámad és a nyakatokba zúdítja az összes hibáitokat ami csak létezik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de tudom hogy ezzel nem akar nekem rosszat, sőt, azt szeretné, hogy boldog legyek. Amikor nem mond igazat akkor abban az esetben igenis bánt a támadása.
2013. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor. Sajnos sosem értékeli ha segítek neki otthon, állandóan a szálkát keresi mindenben.:/
2013. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég költöztem haza, miután végeztem az egyetemen. Vannak kis vitáink, néha nem beszélünk pár óráig, de én speciel baromira élvezem hogy egy kicsit gyerek lehetek megint, hogy van kaja a hűtőben, hogy nem kell levenni a fűtést mert nem tudom kifizetni, és hogy este együtt tévézünk :) persze néha nagyon mennék már újra külön, de valószínűleg többé nem lesz ilyen hogy ketten vagyunk, így én inkább kiélvezem és nem panaszkodom.
2013. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokáig laktam egyedül, de különböző okok miatt pár hónapja haza kellett költöznöm. Alapjában véve jó a viszony a szüleim és köztem, de én a falat kaparom ettől a helyzettől.

Miután az ember külön él, önálló lesz, azt csinál amit akar, oda pakol mindent ahova akar, stb, azután nagyon szarul tud esni, hogy újra alkalmazkodjon, pláne a szüleihez, akik valamilyen szinten még mindig "gyerekként" kezelik. Engem sokszor az őrületbe kergetnek, persze tudom, hogy ehhez nagymértékben hozzájárul az, hogy már tudom milyen, amikor nem szól senki semmiért, így hatványozottan leszek mérges. :D

2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, sose csinál ilyet mondjuk erős szigorú nő, nem borul ki soha semmin, és mindíg is úgy nevelt hogy tisztában legyek a hibáimmal letámadni így ahogy mondod még soha nem fordult elő. Most az egyetemen ugyanazt tanulom ami az ő végzettsége úgyhogy a beszélgetéseink felét kb az teszi ki.
2013. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!