Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Anyukám tömni...

Mi a megoldás? Anyukám tömni akarja belém az ételt, mondja hogy, "enned kell még! Ez így nem elég! ", pedig minden nap normálisan étkezem! Vacsora után újra le akar ültetni az asztalhoz, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
(A súlyom teljesen normális,ezért nem értem)

2013. febr. 10. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülsz oda, és kész. Mondm e neki, hogy ételből annyi kell, amennyi jólesik.
2013. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt elmondtam neki nem egyszer de ő hajthatatlan
2013. febr. 10. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor se ülj oda, és kész. Majd megunja.
2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta,akkor kórházba visz,és nem enged sehova.
2013. febr. 10. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyen kórházba. Ott kiderül, hogy ő a beteg, nem Te.
2013. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem tud máshogy szeretni téged, és ezért bűntudata van.

Ezért aztán így "szeret", "törődik" veled, hogy a saját bűntudatát enyhítse.

(Tudom, nincs értelme, mégis van.)


A megoldás talán az lehet, ha megköszönöd, és hálát mutatsz minden egyébért, amit érted tett az eléd tett ételen kívül.

2013. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan patológiás a helyzet, ahogy az előző írja, nem hiszem, hogy ennyi segít rajta. Más rokonok segítségét kellene kérned.
2013. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Az anorexiások is azt gondolják, minden rendben velük, miközben a környezetük látja, hogy nincs. Mi az a normális súly? Mekkora a magasságod?
2013. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
162 cm/ 53 kg.Az utóbbi időben kicsit átalakultam (fogytam,de ez nálunk családi "örökség",apukám is ilyen korában alakult át.Egyszerűen csak kihagytam a vacsorát!)DE már normálisan eszem,vacsorázom is.Fél éve teljesen stabil a súlyom,nem is akarok már többet fogyni.De a családom azt mondja,hogy híznom kell.
2013. febr. 11. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem vagy kórosan sovány, én 170 centihez 52 kg vagyok, és mindenki azt mondja hogy jó alakom van, ne hízzak és ne fogyjak. Anyukádnak mondd meg határozottan amikor jóllaktál, hogy köszönöd szépen elég volt, nem szeretnél többet enni. Erőszakkal nem etethet. A kórházban meg meg fogják neki mondani hogy tök jó a súlyod.
2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!