Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mennyire lenne...

Ez szerintetek mennyire lenne gáz? Megmondjam az igazat, vagy kitaláljak valamit?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy elég gátlásos vagyok így is, és holnap az egész osztály előtt kéne énekelni.(Eddig is mindig kihúztam magam valahogy, megkértem, hogy hadd írjak inkább házi dolgozatot, meg ilyesmi, de azért így is kellemetlen hogy ott ülök, és az én nevem átugorja.)Azt találtam ki, hogy mivel utolsó óra, egyszerűen hazamegyek. Szerintetek mondjam el itthon az igazat(mert majd igazolni kell a szülőnek) vagy mondjam hogy rosszul voltam?(Apu mondta hogy ő sem énekelt amikor gimnazista volt)
2013. febr. 11. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon nem megy az éneklés, és tényleg egyedül kellene énekelned, maradj ott az órán (a lógás rossz ötlet), csak mondd meg, hogy nem énekelsz, és kész. Egy egyes miatt nem fogsz megbukni, az énekjegy meg sehol sem számít (mármint neked nyilván nem fog).

Én is mindig elutasítottam az ilyesmit, bár nálunk normális volt a tanár, és belátta, hogy nincs értelme egy életre elvenni a kedvünket a zenétől. Aki akart, énekelt, egyedül vagy párban, aki meg nem, az írt dolgozatot, és kész. A szar hang nem olyan dolog, amin szorgalommal lehetne (vagy kellene) javítani.

2013. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal beszéld meg, hogy majd haza fogsz jönni, mert nagyon gáz énekelni, ha ő sem énekelt, te se énekelj, én is mindig megúszom, habár én még általánosba járok. Apukád írjon be neked igazolást, de ne éneken menj haza, hanem előtte, mert akkor nagyon szivacs lesz, így is fogják szerintem tudni, de inkább menj haza! :D
2013. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon nem megy az éneklés, és tényleg egyedül kellene énekelned, maradj ott az órán (a lógás rossz ötlet), csak mondd meg, hogy nem énekelsz, és kész. Egy egyes miatt nem fogsz megbukni, az énekjegy meg sehol sem számít (mármint neked nyilván nem fog).

Én is mindig elutasítottam az ilyesmit, bár nálunk normális volt a tanár, és belátta, hogy nincs értelme egy életre elvenni a kedvünket a zenétől. Aki akart, énekelt, egyedül vagy párban, aki meg nem, az írt dolgozatot, és kész. A szar hang nem olyan dolog, amin szorgalommal lehetne (vagy kellene) javítani.

2013. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hogy kétszer küldtem el, szar a net...
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
17%

hahaha, csak futsz a probléma elől.

áljj már vele szembe. miért kell ennyire félteni a saját egódat? lazulj már el. szard le őket. a barátok számítanak, azok meg nem támadnak hátba csak mert szar a hangod. figyi. én már sok szar hangú embert hallottam, de akik komolyan és lazán felállnak és eléneklik a darabot, nem röhögik ki. ha meg ki is röhögnének, akkor nem fognak emlékezni rá 10 perc múlva.

nem hiszem h akkora tragédia, h szar a hangod. próbáld már meg.

2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Atika ***** válasza:
91%
én azt tenném a helyedben hogy felállnék a székemre, letolnám a gatyámat és azt mondanám: akinek nem tetszeszik kinyalhatja
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
próbálj meg úgy énekelni ,hogy inkább dallamosan beszélsz (máshogy nem tudom kifejezni bocsi) nekem bevált :)
2013. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem általános iskolában volt egy fa...vagyis egy szemét tanárom, nála muszáj volt énekelni mert simán megbuktatott volna.Szülőkkel ezt közölte is,hogy nála nincs olyan,hogy nem énekel, ő azt megbuktatja.Én mindig elszavaltam neki,adott egy 2-est vagy 3-ast és kész.Középiskolában pedig mindig az egész osztályt énekeltette a tanár ,együtt mindenkit, ott el lehetett sunnyogni, vagy csak tátogni kellett (de tátogni már muszáj volt)


Én a helyedben hazamennék, még akkor is ha nem jó dolog lógni.

Ismerős a helyzet, én is legszívesebben hazamentem volna ilyenkor, de az nem jó,hogy ott maradsz és megmondod,hogy nem énekelsz mert akkor mindenki lehurrog,hogy de énekelj, miért nem stb...nem fogják megérteni.


Esetleg otthon mondhatod,hogy rosszul voltál pont emiatt,hogy énekelned kellett volna és túl stresszelted, de a legjobb ha az igazat mondod otthon.

2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát én nem mennék haza, kilehet bírni évi pár alkalommal :D


a mi énektanárunk közölte,hogyha kimerünk nevetni bárkit is a röhögőknek bevágja az egyest, így is volt amikor zárt szájjal fuldokoltunk bár általában saját magunkon és emiatt kezdtek nevetni a többiek rajtunk :D

2013. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről egy régi emlék jut eszembe. 20 évvel ezelőtt nekem is énekelnem kellett az órán az osztály előtt. Én is mindig menekültem az éneklés elől, de a tanár csak még jobban rám szállt. Én is jöttem azzal hogy már pedig nem énekelek. A tanár minden órán engem hívott ki,és annyiszor kaptam egyest. Év végén alkut ajánlott. Vagy énekelek vagy megbukok. Végül felálltam és azt mondtam neki.

"-Tanárút! Énekelek, de ha tönkremegy a hallása vagy az idegei a hangom miatt én nem vállalok felelősséget érte."

Nem kellett végig énekelnem a dalt, a tanár abbahagyatta velem. Azt mondta hogy soha többé nem kell énekelnem, mert tényleg borzalmas a hangom.. Végül is nem buktam meg..


Kedves kérdező. Állj fel,és mond a tanárnak hogy te előre figyelmeztetted hogy a hangoddal ölni lehetne, és nem vállalsz felelősséget senkiért sem. Majd énekelj olyan hamisan ahogy csak tudsz. Tuti hogy többé nem kell énekelned, csak kottát kell olvasnod..

2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!