Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék bátrabb, hogy...

Hogyan lehetnék bátrabb, hogy megmondjam a szüleimnek a véleményem?

Figyelt kérdés
Mindig is elég félénk voltam és már régóta meg akarom mondani a szüleimnek, elsősorban apukámnak, hogy talán lehetne kevésbé szigorúbb. De a félénkségem miatt egyszerűen nem tudok elé állni és elmondani ezeket.:( Hogyan lehetnék bátrabb, legalább annyira hogy megmondjam nekik, hogy mit gondolok?

2012. nov. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott megverni, akkor nem értem, miért nem mered megmondani.
2012. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én se:( egyszerűen mindig ilyen félénk voltam és próbálok rajta változtatni, de nem nagyon tudok... :/
2012. nov. 6. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elmondani, akkor ird le neki egy levélben - úgy könnyebb és jobban ki is tudod magad fejezni.
2012. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem válna be..:/ Mert apám szeretné ha tudnánk normálisan kommunikálni és nem érti meg hogy ez nekem nem olyan egyszerű.
2012. nov. 6. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fontosabb dolgoknál én is mindig féltem odamenni a szüleim elé és elmondani. Napokig rágtam magam rajta, aztán odaálltam, és bár félve-remegve, de elmondtam. Sokkal könnyebb volt utána. Ha alapvetően jól el tudsz beszélgetni velük bármiről és mindig meghallgatnak, segítenek, akkor szerintem ezzel sem lesz gond. Csak bízz magadban. Hidd el, utána jobb lesz. :)
2012. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak nem mondhatni hogy annyira bízom magamban :(
2012. nov. 6. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
en is hasonlo cipoben jarok! Ha valami temat kell felhozni (valani komolyqbbat,nem hetkoznapi beszelgetes), akkor keptelen vagyok belekezdeni, napokig csak ragodok rajta, hogy hogy kezdjek bele, vegul az utolso pillanatban raveszem magam, es szolok. Utana meg kedobb elgondolkodok rajta, hogy huhh, hogy tudtam felhozni, ha most kene belekezdeni se menne konnyen! Amugy el tudok veluk beszelgetni, de ha valamirol beszelni akarok, nem tudom hogy felhozni. Alapbol is felenk vagyok.
2012. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már baj, ha a saját szüleidnek nem mersz valamit mondani.... Egyáltalán mi a bajod vele?
2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!