Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek egy ilyen...

Mi a velemenyetek egy ilyen tipusu ferfirol, ferjrol?

Figyelt kérdés

Konkretan a ferjemrol lenne szo. Leirnam milyen is o valojaban.

-eletre valo komoly ferfikent ismertem meg akivel jo par atbeszelgetett ejszaka megtortent majd 5,5honap utan eskuvo na onnantol lett erdekes a helyzet. 5 eve ismerjuk egymast 2,5 eves kisfiunk van.

Szoval: - rendkivul onzo

- a babat o szerette volna inkabb majd mikor megszuletett kozolte hogy o nem tud mit kezdeni vele majd 2 eves kora utan jatszik vele. Nos elmult ket eves meg mindig csak akkor foglalkozik vele ha a gyerek megy oda hozza. Magatol nem hivja jatszani, 2 oranal tobbet meg soha nem vigyazott ra de monden este megfurdeti ha kerem akkor megeteti es allitalag a vilagon a legjobban ot szereti.

-dicsekedni imad vele hogy mi mindent tud mar de nem tanitja semmire

- hazi munkaban az eg vilagon semmit nem segit talan havi 1 szer felporszivozik

-trehany ruhait ahol veti ott hagyja

-igazabol nem szol semmiert kaja legyen mindegy hogy mi

- ha nem.takaritanek vagy kifolyik a mosatlan az sem erdekli

-barmilyen kicsi problema felmerul pl anyagi keptelen megoldani de meg beszelni is rola

- csak a hobbija a horgaszas jar az eszebe na meg a filmek semi mas az egvilagon nem erdekli na meg a foci (focista)

-kozos csaladi programokra ugy kell elrangatni es soha nem birja ki egy ket beszolas nelkul

-igazabol semmit nem lehet vele megbeszelni mert amit en mondok soha nem jo

-nem veszi eszre ha szomoru vagyok ha bant valami

-veszekedes utan nem erdekli ha nem szolok hozza napokig se o se hozzam

-ha lelkizni probalok vele szinte latom a fejen hogy halalra unja magat

-minden honapba haborog a csekkkek befizetese miatt mert szerinte felesleges befizetni oket es elege van mar hogy ezert dolgozik o pedig nemtud elmenni 1hetes horgaszturara mert arra mar nem telik

-barmilyen problema van semmit nem tudunk megbeszelni mindenrol mas a velemenye

-szerinte tokeletes ferfi mert nem csal meg nem iszik nem kartyazik es nem jar el sehova munka utan itthon van velunk csak epp vagy fekszik vagy internetezik vagy filmet nez egyebkent 6-3ig dolgozik

-allitasa szerint jobban szeret mint mikor megismerkedtunk csak kar hogy ez nem nyilvanul meg semmiben

-orokke sexelni akar de en mar egyaltalan nem ugyanis a minosege es az idotettama mondegy neki lenyeg hogy betegye es elmenjen bocsanat a primitiv megfogalmazas miatt.

Lelkileg egy roncs vagyok 27 evesen azon gondolkodok hogy valni szerrtnek csak sajnos az ezzel jaro lelki terorra nem vagyok felkeszulve. Tudom hogy a gyerek kapcsan terorizalna lelkileg nekem meg megkene erosodnom hogy leperegjen rolam minden.

Tobbszor elmondtam neki ugyan ilyen reszletesen a bajom a valasz hogy o ezt nem erti amikor o mindent megtesz es hulye vagyoj! Szerintetek???


2013. febr. 13. 13:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Te írtál ki pár nappal ezelőtt egy hasonló kérdést?

Ugyanígy pontokba voltak szedve a hibák, stb.

Hát lényegében aúgy azt gondolom, hogy olyan, mint tesóm.

Anyuci pici fia volt, el lett kapatva. Empátiára képtelen.

2013. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem nem én írtam ki azt a kérdést de olvastam és végülis onnan szedtem a bátorságot hogy én is kimerjem írni.

Szerintem ilyen önző embernek nem való család!

2013. febr. 13. 13:34
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem telejsen egyszerü, ti telejsen külömblzöek vagytok es más az elvárásotok az élettöl.

Ezzel te nem akarsz megbarátkozni. Vagy megszokod vagy megszöksz vagy szenvedsz. Te a szenvedést választod és azt is fogod mindig.


Kutyából nem lesz szalonna, ha meg lenne, akkor meg kinek kell kutya szalonna.


Vagy törödj bele vagy rugd ki.


Èn is elváltam már, szinte ugyan ez volt az ex férjemmel. Szerencsére nem volt gyerekünk.

2013. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, de jól olvasom, hogy, hogy alig hat hónap után volt házasság? Hát várni kellett volna még azért egy ideig.

Tényleg nem bántani akarlak ezzel, de ez krvára meggondolatlan lépés volt.

2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tök rendes férjed van, te viszont egy hárpia vagy. Nem csodálkoznék hogy ha már a férjed is a válást fontolgatná.
2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

Leírtál egy teljesen átlagos férfit.

Mi a probléma?


Tudod, létezik olyan hogy nevelési probléma.

Ez felnőtt korban is megnyilvánul.

Nálad is, és a férjednél is.


"veszekedes utan nem erdekli ha nem szolok hozza napokig se o se hozzam"


Ha ze valóban így van, bizony neked is van vaj a füled mögött, mert ez kifejezetten az a rossz szokás amit az ember lánya a saját anyjától tud eltanulni.

Értelme nincsen.


Beszélni kell a dolgokról, és mindkét oldalról törekedni rá hogy ledobjuk a rossz szokásokat amiket megtanultunk.


Én magamtól jöttem rá hogy átvettem a hárpia anyám hülyeségeit, és igyekszem minden kitörésemet kompenzálni.

A páromnak akkor, amikor éppen csinálja, beszólok hogy "na már megint amit anyádnál tanultál"....

Nagyon mérges tud lenni érte, de megértette a lényeget, igyekszik leszokni ezekről a jó szokásokról (pl. beviszi az ebédet a dolgozószobába, aztán addig rohad a gép mellett a fél étkészlet amíg ki nem viszem)

2013. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

# 5


:D

2013. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi?

Ez egy átlagos férfinak számít?:O

Hála Istennek, akkor nekem átlagon felüli barátaim voltak eddig. Tudtak takarítani, főzni, programot csinálni kettőnknek.

2013. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

Ott a kulcsszó: barátaid voltak :D

A férj már máshogyan működik :D

2013. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%

Nézd,ha semmilyen pozitív dolgot,tulajdonságot,értékelni valót nem tudsz róla írni,akkor miről beszélünk?!

Igenis vegyél erőt magadon! Vagy vele vagy nélküle,de meg kell küzdened a boldogságodért,mert az neked is jár...a döntést neked kell meghozni!

2013. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!