Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Lányok, nők! Mi a véleményetek az átlag magyar férfiról?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a magyar férfiak többsége csúnya és buta,ennek ellenére mégis nagyon odavannak magukkal.Szerintem ez egy kissé eltúlzott álláspont,de azért van benne némi igazság is.

Szerintetek?


2011. ápr. 12. 11:13
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
74%

szia, én a 20-30-as korosztályról írnék, tapasztalatom, hogy a nagyrészük:

- lusta

- túl nagy az elvárása a nőkkel szemben, ő maga pedig jóval átlagon aluli

- szereti sajnáltatni magát, hogy neki milyen rossz, mégsem tesz ellene semmit, hogy másképp legyen

- mindig vár valami segítséget

- a legtöbb képtelen eltartani magát

- mindig másokat hibáztatnak a saját kudarcukért

- álomvilágban élnek, a szexet nagyon szeretik nézni de csinálni nem tudják

2011. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy olvasom a sorokat, rájövök, hogy elég messze vagyok az átlagtól... ;)


29/F

2011. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
76%
Én sem vagyok valami jó véleménnyel az átlag magyar pasikról. De hál' Istennek, vannak még kivételek, igazi férfiak, csak sajnos kevesen. :))
2011. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 BlackSword ***** válasza:
61%
Úgy látszik én is az átlag felett vagyok egy felhőkarcolóval... Viszont az első válaszban van egy nagy paradoxon... Hogy lehet a nagy többség az átlag alatt??? Mert a nagy többség adja az átlagot... Nemde???
2011. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
66%
Engem az érdekelne, hogy bár azt a részét megértem, hogy biztonságot adjon, sugározzon a pasi, de attól, ha nem kihívó típusú és nem agresszív, az mért nem jó egy pasiban, szóval mért baj az, ha nem indulna neki bölényre vadászni akár azonnal ha kéne. :)
2011. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem lehet átlagolni, ahogyan a női ideált sem lehet meghatározni. szerintem ez nagyban függ attól is, hogy ki milyen környezetben él, dolgozik, szórakozik, ismerkedik.
2011. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
98%
Az átlag magyar férfi a számítógépen játszik vagy a TV-ben meccset néz és sört iszik pörkölttel meg pacallal meg kolbásszal meg zsíros kenyérrel és nagy hasa van.
2011. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg tegyük össze, hölgyek a két kezünket, mert a világ legtöbb helyén sz@rba se veszik a nőket, verik őket, agyoncsalják őket és ez ott abszolút normális.

Nem a magyar pasikkal van a gond, hanem a "minden férfi egy disznó" hozzáállással.

Mindenkiben vannak hibák.

2011. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
63%

11:33

Ezen jót nevettem. =D

2011. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
60%

11:35

Ezen jót nevettem! :D

2011. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!