Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? " Gyűlölöm" az...

Mit tegyek? " Gyűlölöm" az édesanyámat?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rossz a kapcsolatunk és kezdek ebbe belefáradni ...Bárhogy próbálok javítani a helyzeten ,semmibe vesz. Nos azt tudni kell,hogy még nem vagyok nagykorú még egy év, tanulok még ,és vele élek .Apukámmal külön vannak szeretnék inkább hozzá költözni de az öcsémet nem szeretném itt hagyni anyámmal...teljesen tönkretenné őt is úgy,mint engem. Rettenetesen hosszú lenne leírni de talán tömören összefoglalva az anyjával 37 éves létére egymás fenekében vannak mindent megszab neki ő pedig úgy ugrál ahogy az anyja fütyül édesapám is ezért ment el inkább részben. Ha a közelemben van olyan méreg és düh van bennem ha nem szól egy szót sem akkor is. Beszélgetni nem lehet vele mert vagy nem válaszol vagy olyan szintű flegmaságot tanusít ,hogy az valami eszméletlen. Privát szférám nincs tőle jön az ember után csendes méreg nem szól de ottvan és a feszültséget generálja.A saját gyereke mellett még egyszer nem állt ki semmilyen helyzetben, folyamatosan üvölt dirigál. Azt már nyugtáztam magamban,hogy soha az életben nem lesz jó a mi kapcsolatunk. De hogyan éljek együtt vele nem tudom elviselni gyűlölök hazajönni kikészít egyszerűen de a testvéremet soha nem fogom magára hagyni, hogy olyan élete legyen itt mint nekem...

Aki tanácsot ad ,annak nagyon megköszönöm!

BOcsi,hogy hosszúra sikeredett de még így is tömör!


2013. febr. 13. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ketten a testvéreddel nem költözhettek oda apádhoz? Te 17 évesen már mehetsz. Nem írtad mennyi idős az öcséd de 10 évesen már ő dönthet hogy kivel akar élni ha a testvér is dönt.
2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az öcséd nem akarna aputokhoz elköltözni? Különben mást nem tudsz tenni, próbáld meg figyelmen kívül hagyni, és a saját életeddel törődni.
2013. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gyűlölöd, akkor baj van. Akkor nagyon gyorsan keress fel szakembert, aki segíthet. Gyámügyest, iskolapszichológust, osztályfőnököt kérdezz arról, hogyan tovább.
2013. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok... 8 éves... Az a helyzet,hogy apukánk tőlünk 200 km-re él munka miatt(és a mai gazdasági helyzetben nem nagyon lehet variálni,hogy hol dolgozzon,és így anyagiak is megvannak apu részéről szerencsére) van lakása itt is, minden hétvégén jön ha tud nagyon jó a kapcsolatunk, ha most hazajön nagy beszélgetés lesz és valami megoldást megpróbálunk majd találni,mert ez így nem mehet tovább!
2013. febr. 13. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A nagymama nem jobb? Legalább napi X óra nyugalmatok lehetne, ha hozzá vagy más ott élő rokonhoz költöznétek.

Most érettségizel?

2013. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Idézőjelbe is tettem a gyűlölöm szót tudom,hogy az édesanyám de ennél több érzelmem nincs felé és amíg így viselkedik és bánik velem/velünk addig nem is lesz bár kétlem,hogy ez a kapcsolat valaha is javulhat... Édesapám anyukájánál sokat vagyok ott nyugi van. Jövőre érettségizem, utána pedig egyetemre szeretnék menni és amellett dolgozni nekem nem lesz onnantól probléma de az öcsém...Itt talán már a legfontosabb kérdés majd az lesz,hogy hogy alakítsam úgy az életem,hogy neki jó legyen és mellette legyek érezze,hogy őt szeretik ha már az édesanyánk erre nem képes.
2013. febr. 13. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉS akkor van lehetőségetek a nagymamához költözni?
2013. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!