Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk édesanyámat...

Hogyan tudnánk édesanyámat kicsit változtatásra bírni? Már az egész család menekül előle.

Figyelt kérdés
4 hete eltörte a lábát. Természetesen mindenben segítettünk és segítünk neki, de ő teljesen kiszolgáltatja magát és semmi nem jó úgy ahogyan van. Eleinte még betudtuk a tehetetlenségének, de most már felkelhetne és kicsit járkálhatna, megcsinálhatná a könnyebb háztartási munkákat, de nem. Mindenkit ugráltat, aki a közelébe kerül. Édesapám már szíve szerint haza se jönne a munkahelyéről, mert az utóbbi 4 hétben egy nyugodt perce sem volt otthon. Ha ezt megpróbáljuk megbeszélni vele, akkor jön a sírás, mert kegyetlenek vagyunk vele, pedig annyira fája lába...
2013. jan. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor hadd sírjon, majd befejezi, ha látja, hogy ezzel sem tud hatni rátok.
2013. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

bánj vele úgy mint egy hisztis 2 évessel


hátha észhez tér


nekem a párom volt ilyen egyszer viccből beállítottam a sarokba azóta nem hisztizik mindenért :-)

2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bella0823 válasza:
69%
Szerintem is hagyd mert már 4 hét eltelt mostmár igazán csak felkelhet tudom elvolt tőrve nekem is a lábam:( De amit muszály azt muszály sajnos a nagy helyzet hogy tényleg kihasznál titeket mert neki ez kényelmes valamelyikőtök mondja meg neki hogy csak a lába van eltőrve nem haldoklik hála istennek már nem 3 éves kislány!!! És tessék felkelni ha nem hagysírjon tovább megunja:)
2013. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan sokat szolgált már titeket, és most úgy gondolja, megérdemel egy kis kényeztetést. És ha szeretet ott ülne a szívetekben, akkor még örülnétek is, hogy alkalom nyílt erre, ott lennétek a közelében kérdezgetnétek, "mit hozzak Anyukám?" "Mit szeretnél Kisgazdám" (:)) Kitalálnátok a szeretet kimutatásának a módját... Valószínüleg hiányzik ez neki. Kedves érzése lenne, mosolyogna, ti meg visszamosolyognátok....
2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos édesanyám mindig profi volt mártírkodásban és elég látványosan tud szenvedni is.

Kényeztetnénk mi szívesen, de nem érünk rá egész nap, pedig ő tényleg azt várná el, hogy folyamatosan lessük a kívánságait. Egyre kiborítóbb a helyzet.

2013. jan. 21. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjátok meg neki közösen. És ne hátráljatok meg, ha sírva fakad sem.
2013. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!